Małgorzata Rozenek w najmodniejszej, odmładzającej fryzurze na lato. To hit wśród kobiet

Małgorzata Rozenek-Majdan od pewnego czasu coraz częściej stawia na związane włosy, a dokładnie modnego koka nazywanego lift bun. To fryzura, która w ostatnim czasie robi furorę wśród kobiet! Optycznie odmładza, a jej wykonanie zajmuje mniej niż minutę. To absolutny hit nadchodzącego lata.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek spełniła urodzinowe marzenie. Dostała tortem po twarzy

Kok bun lift to banalnie prosta, ale niezwykle modna fryzura, która robi prawdziwą furorę wśród kobiet. Takie ułożenie włosów sprawia, że twarz wyglądają optycznie młodziej, a rysy są bardziej wyeksponowane. Jednak jej zaletą jest nie tylko wizualne odejmowanie lat, lecz przede wszystkim ekspresowe wykonanie i niezwykła wygoda noszenia. Nie da się ukryć, że tego typu kok idealnie sprawdzi się podczas upalnych letnich dni. Na tego typu fryzurę regularnie stawiają największe gwiazdy show-biznesu. Niedawno w takim koku mogliśmy zobaczyć m.in. Jennifer Lopez, a ostatnio w takiej fryzurze coraz częściej na Instagramie pokazuje się Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze na lato. Jest hitem wśród kobiet i optycznie odmładza! 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,4 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Obecnie Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa w gorącym Meksyku, z którego publikuje różne egzotyczne kadry na swoim profilu. Na zdjęciach można zauważyć, że jedną z fryzur, którą nosi bardzo często jest właśnie modny kok typu lift bun. Ta fryzura świetnie sprawdza się do wielu różnych stylizacji i jest niewątpliwie bardzo komfortowa podczas upału. 

 

Jak zrobić koka inspirowanego fryzurą Małgorzaty Rozenek-Majdan? Kok typu bun lift zajmuje mniej niż 60 sekund

Zrobienie takiej fryzury jest banalnie proste i nie wymaga większych umiejętności. Jedynym warunkiem jest długość włosów, które muszą być przynajmniej do ramion, gdyż krótsze trudno będzie związać tak wysoko. Do wykonania koczka typu bun lift będziesz potrzebować gumki do włosów i kilka wsuwek. Rozpocznij od dokładnego rozczesania włosów, następnie pochyl głowę w dół i zbierz kosmyki na czubku głowy, gładko zaczesując i związując gumką w wysoki kucyk. Następnie zwiń włosy w kok i zabezpiecz je kilkoma wsuwkami. Całość zajmuje naprawdę nie więcej niż minutę.

Więcej o: