27-latka od 10 lat nie obcina włosów. Zdradziła sekret spektakularnej fryzury

27-letnia Josie Oddie z Wielkiej Brytanii może pochwalić się spektakularną fryzurą. Niewątpliwie jej znak rozpoznawczy to wyjątkowo długie włosy. Okazuje się, że kobieta nie obcinała ich od dziesięciu lat.

Spektakularnie długie pasma od lat są jej znakiem rozpoznawczym. Co ciekawe, z powodu fryzury Josie Oddie nazywana jest współczesną "Roszpunką". Kobieta aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie pokazuje różne momenty ze swojego życia. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 11 tysięcy osób. 

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy?

27-latka od 10 lat nie obcina włosów

27-letnia Josie Oddie z Wielkiej Brytani może pochwalić się spektakularną fryzurą. Okazuje się, że kobieta nie obcinała ich od dziesięciu lat. Obecnie pasma Josie mają już ponad metr. Co więcej, kobieta oczekuje na moment, aż jej kosmyki zaczną dotykać ziemi. 

Pielęgnacja włosów - sposoby Josie Oddie

Jak łatwo domyślić się, takie włosy nie są łatwe w pielęgnacji. Jakie są sposoby Josie na zachowanie ich dobrego wyglądu? Kobieta myje włosy 1-2 razy w tygodniu, stara się nie używać suszarki. Jej ulubionym zabiegiem pielęgnacyjnym jest olejowanie pasm. Zobaczcie jak wyglądają pasma Brytyjki:

 
 

Japońska Roszpunka - jak dba o włosy?

Jakiś czas temu pisaliśmy o Rin Kame, która jest nazywana "Japońską Roszpunką". Co ciekawe, jako dziecko i nastolatka preferowała krótkie fryzury. Przez wiele lat grała w drużynie piłkarskiej, przez co takie cięcia były najwygodniejsze. Jednak gdy zaczęła zajmować się modelingiem i tańcem, postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. Obecnie jej pasma mają długość 1,7 metra.

Jak łatwo domyślić się, pielęgnacja takich włosów nie jest łatwa. Japonka zdradziła w jednym z wywiadów, że myje je raz na 5-7 dni. Co ciekawe, cały zabieg razem z suszeniem zajmuje jej aż trzy godzin. Aby włosy były w jak najlepszej kondycji, dba także o to, by jej dieta była bogata w żelazo. Zobaczcie, jak prezentują się spektakularnie długie pasma "japońskiej Roszpunki":

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: