Jennifer Lopez tym razem nie trafiła z fryzurą. Tak wygląda w najgorzej ułożonych włosach w swojej karierze. Fani: Grinch

Jennifer Lopez często chwali się nowymi fryzurami. Tym razem opublikowała zdjęcie, jakiego nikt się nie spodziewał. Wprost z wanny, pokazała fanom ułożenie włosów, które przywodzi na myśl najmroczniejszych bohaterów produkcji Disneya. Fani są zgodni: tym razem nie wygląda korzystnie.

Jennifer Lopez od lat jest ikoną. Odkąd zadebiutowała w 1997 roku na wielkim ekranie w roli Seleny i otrzymała nominację do Złotego Globu, nieustannie pracuje nad swoją karierą. Gwiazda 24 lipca skończy 52 lata, jednak niewiele zmieniła się od swoich pierwszych ról. Wciąż promienieje jak "Pokojówka na Manhattanie" i zachwyca swoim urokiem fanów na całym świecie.

Zobacz wideo Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze 2021 roku

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 153 miliony osób. Gwiazda dzieli się z nimi urodowymi trikami, stylizacjami i pomysłami na treningi. Nie jest tajemnicą, że jej wygląd nie jest jedynie zasługą genów. Kiedy jednak opublikowała zdjęcie w nietypowej fryzurze, zaskoczyła fanów. 

Jennifer Lopez nie trafiła z fryzurą

Jennifer Lopez nie tylko swoim urokiem zyskała fanów, ale również dystansem do siebie i poczuciem humoru. Udowodniła to, publikując zdjęcie wprost z wanny. Niedzielne urodowe rytuały ozdobiła humorystycznym akcentem. Wszystkie włosy zaczesała do góry, tworząc fryzurę przypominającą filmowego trolla. Chociaż nie wygląda w nim korzystnie, rozbawiła swoich obserwatorów. 

Taki nastrój

- podpisała zdjęcie.

 

Fani natychmiast porównali ją z postaciami z kreskówek.

Bagu
Alfalafa styl
Grinch

– komentowali. 

Więcej o: