Julia Wieniawa znów rozjaśniła włosy? Fanki: "Podobna do Agnieszki Woźniak-Starak". Mają rację?

Julia Wieniawa jakiś czas temu zdecydowała się na rozjaśnienie swoich włosów, a efktem wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Ostatnio, po publiacji jednego z najnowszych zdjęć, fanki zauważyły, że włosy aktorki są jeszcze jaśniejsze. - Nowe włosy?! - pytały w komentarzach. Porównały również Julię Wieniawę do Agnieszki Woźniak-Starak.
Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała, jak trenuje na domowej siłowni

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Ku uciesze fanów aktywnie działa również na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 1,9 mln osób. Na swoim profilu Julia Wieniawa regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się również ukryć, że aktorka jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które podpatrują i dopytują nie tylko o jej modne stylizacje, lecz także makijaż czy fryzury.

Julia Wieniawa znów rozjaśniła włosy? Fani: "Podobna do Agnieszki Woźniak-Starak"

Ostatnio Julia Wieniawa opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z wieczornego wyjścia z przyjaciółką. Na fotografii włosy aktorki już nie mają odcienia brązu, a blond! Pod postem momentalnie pojawiły się pytania o to, czy znów była u fryzjera i rozjaśniła swoje włosy jeszcze bardziej niż ostatnio. Na Instagramie aktorki nie pojawiła się jednak żadna informacja o ponownej wizycie u fryzjera, więc tak jasny odcień kosmyków może być efektem wykonania zdjęcia z lampą lub dodatkowego rozjaśnienia włosów przez słońce. Przypomnijmy, że Julia Wieniawa wróciła niedawno z krótkiego urlopu w Grecji.

 

Pod postem nie zabrakło jednak komentarzy odnośnie jasnych włosów aktorki. Jedni są zachwyceni, inni natomiast przyznają, że bardziej podobają im się ciemne. Niektórzy zauważyli również podobieństwo do Agnieszki Woźniak-Starak:

Fajne włosy
Blondi
Świetne włosy
Jeju te włosy to cudo
W blondzie podobna do Agnieszki Woźniak-Starak
Najlepiej ci w ciemnych włosach
Nowe włosy?!

- czytamy.

Więcej o: