Mullet fryzura na lato! Jest modna, odważna i zapewni chłód podczas upalnych dni

Mullet hair, to najmodniejsza fryzura tego sezonu. Jest oryginalna, odważna i z pazurem. Taka fryzura jest idealna na lato, nie tylko dlatego, że nie jest nudna! W mocno wycieniowanych włosach będzie ci chłodniej podczas upałów. Komu pasuje i dlaczego warto ją mieć?

Mullet hair, czyli "fryzura na czeskiego piłkarza", zachwyciła kobiety na całym świecie! Niegdyś popularna stylizacja włosów powróciła na dobre, a tego lata ma ponownie swoje wielkie "5 minut". Włosy mocno wycieniowane, z grzywką, to fryzura obok której nie można przejść obojętnie. Jest idealna na słoneczne dni, ponieważ w takich włosach będzie ci chłodniej. Nie wymaga szczególnego ułożenia i niezależnie od pogody, prezentuje się fantastycznie. Komu pasuje Mullet hair i jak wygląda?

Zobacz wideo Szybki sposób na efektowną, ale prostą fryzurę. Tego koka zrobisz w mgnieniu oka

Mullet hair, to idealna fryzura na lato! Komu pasuje i jakie ma zalety?

Fryzura na czeskiego piłkarza, jest wprost stworzona do noszenia jej w letnie dni. Włosy Mullet, są krótsze z tyłu i dłuższe z przodu, a w dodatku mocno wycieniowane. Optycznie wyglądają na lekkie i takie właśnie są. Przy wysokich temperaturach zapewnią ci chłód, bez konieczności wiązania włosów. Są dosyć krótkie, więc szybko wyschną po kąpieli w basenie, lub morzu. Nie musisz ich układać, a delikatnie owiane letnią bryzą, mogą zacząć się naturalnie falować. Pasują każdej odważnej kobiecie, która jest gotowa na ostre cięcie z pazurem. Ta fryzura jest wyjątkowa i podkreśli niemal każdą letnią stylizację. 

Modne kolory włosów 2021Te modne kolory włosów 2021 to obecnie najgorętsze fryzjerskie hity sezonu!

 

TOP PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Mullet hair to najmodniejsza fryzura sezonu. Łatwo się ją również układa

Fryzura na czeskiego piłkarza wymaga prostej pielęgnacji. Ułożysz ją w kilka minut! Przede wszystkim, możesz uptycznie unieść włosy u nasady. W tym celu użyj prostownicy, lokówki, lub specjalnej pasty do utrwalania włosów. Aby włosy lekko się falowały, możesz delikatnie je zwilżyć, lub spryskać lotionem. Dokładnie je rozczesz... i gotowe! Mullet hair pokochały gwiazdy na całym świecie. Wśród najpopularniejszych właścicielek tej fryzury znajdziemy m.in Kate Moss, Miley Cyrus i Rihannę. 

Curtain bangsGrzywka Curtain bangs modeluje twarz. Dzięki niej wyszczuplisz i odmłodzisz buzię

 
Więcej o: