Mullet fryzura na lato! Jest modna, odważna i zapewni chłód podczas upalnych dni

Mullet hair, to najmodniejsza fryzura tego sezonu. Jest oryginalna, odważna i z pazurem. Taka fryzura jest idealna na lato, nie tylko dlatego, że nie jest nudna! W mocno wycieniowanych włosach będzie ci chłodniej podczas upałów. Komu pasuje i dlaczego warto ją mieć?

Mullet hair, czyli "fryzura na czeskiego piłkarza", zachwyciła kobiety na całym świecie! Niegdyś popularna stylizacja włosów powróciła na dobre, a tego lata ma ponownie swoje wielkie "5 minut". Włosy mocno wycieniowane, z grzywką, to fryzura obok której nie można przejść obojętnie. Jest idealna na słoneczne dni, ponieważ w takich włosach będzie ci chłodniej. Nie wymaga szczególnego ułożenia i niezależnie od pogody, prezentuje się fantastycznie. Komu pasuje Mullet hair i jak wygląda?

Zobacz wideo Szybki sposób na efektowną, ale prostą fryzurę. Tego koka zrobisz w mgnieniu oka

Mullet hair, to idealna fryzura na lato! Komu pasuje i jakie ma zalety?

Fryzura na czeskiego piłkarza, jest wprost stworzona do noszenia jej w letnie dni. Włosy Mullet, są krótsze z tyłu i dłuższe z przodu, a w dodatku mocno wycieniowane. Optycznie wyglądają na lekkie i takie właśnie są. Przy wysokich temperaturach zapewnią ci chłód, bez konieczności wiązania włosów. Są dosyć krótkie, więc szybko wyschną po kąpieli w basenie, lub morzu. Nie musisz ich układać, a delikatnie owiane letnią bryzą, mogą zacząć się naturalnie falować. Pasują każdej odważnej kobiecie, która jest gotowa na ostre cięcie z pazurem. Ta fryzura jest wyjątkowa i podkreśli niemal każdą letnią stylizację. 

 

TOP PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Mullet hair to najmodniejsza fryzura sezonu. Łatwo się ją również układa

Fryzura na czeskiego piłkarza wymaga prostej pielęgnacji. Ułożysz ją w kilka minut! Przede wszystkim, możesz uptycznie unieść włosy u nasady. W tym celu użyj prostownicy, lokówki, lub specjalnej pasty do utrwalania włosów. Aby włosy lekko się falowały, możesz delikatnie je zwilżyć, lub spryskać lotionem. Dokładnie je rozczesz... i gotowe! Mullet hair pokochały gwiazdy na całym świecie. Wśród najpopularniejszych właścicielek tej fryzury znajdziemy m.in Kate Moss, Miley Cyrus i Rihannę. 

 
Więcej o: