Katarzyna Warnke dodała zdjęcie od fryzjera. Znów zaskoczy fanów metamorfozą? "Ale się Pani nastroszyła"

"Pani ma zawsze piękne odcienie blondu" - stwierdziła jedna z fanek Katarzyny Warnke i nie sposób się z tym nie zgodzić. Aktorka od lat stawia na naturalne barwy, z którymi jej delikatna, słowiańska uroda doskonale się komponuje. Tym razem zaskoczyła obserwatorki zdjęciem wprost z salonu fryzjerskiego. Jaki kolor wybrała tym razem?

Bondy w tym sezonie cieszą się szczególną popularnością. Wiosną i latem pięknie komponują się z opalenizną i rozświetlają cerę. Nic dziwnego, że Katarzyna Warnke od lat pozostaje im wierna. Na najnowszym zdjęciu pokazała, jak wygląda jej proces koloryzacji i zdradziła, gdzie chodzi do fryzjera.

Zobacz wideo Fryzjerka Natalii Siwiec była zaskoczona wyglądem jej włosów

Katarzyna Warnke opublikowała zdjęcie od fryzjera

Katarzyna Warnke nie boi się eksperymentowania ze swoim wizerunkiem. Często zmienia wygląd na potrzeby projektów, w które się angażuje np. w sesji dla marki kabos cosmetics była brunetką, a niedawno pokazała ostrzejszą stylizację w ciemnych włosach i czerwonych ustach. Jednak obie metamorfozy były krótkotrwałe, bo w codziennym życiu wierna jest odcieniom blondu. 

To chyba mój ulubiony moment w koloryzacji... ROKOKOKO. Naturalnie!

- napisała aktorka pod zdjęciem z salonu fryzjerskiego.

 

Za koloryzację odpowiedzialny jest fryzjer z salonu HullHair w Warszawie. To ulubiony salon nie tylko Warnke, ale również Mai Ostaszewskiej czy Mariety Żukowskiej. Zdjęcie z fotela wywołało falę pozytywnych komentarzy.

Ale się Pani nastroszyła

- zażartowała internautka. "I to jest burza włosów" - dodała inna. Zapowiedź metamorfozy skomentował sam Piotr Stramowski, mąż Warnke. 

Moja sweeeet Blondieeee

- skomplementował. 

Więcej o: