Fryzura pixie cut podkreśla to, co w kobietach jest najpiękniejsze! Jak ją układać i komu pasuje?

Pixie cut to obecnie jeden z największych trendów we fryzjerstwie. Krótka fryzura pięknie podkreśla kobiece rysy twarzy i bardzo łatwo się ją układa. Stylizacja włosów w jej przypadku, zajmuje zaledwie kilka minut. Pixie cut to ostre cięcie, które dodaje charakteru. Sprawdź, czy ta modna fryzura pasuje również tobie oraz jak zadbać o jej wyjątkowy wygląd.

Pixie Cut to najmodniejsza fryzura sezonu! Krótkie cięcie z pazurem, pokochały kobiety na całym świecie. Ta fryzura ma wiele zalet, m.in podkreśli twoje piękno! Znakomicie uwydatni kości policzkowe i optycznie wysmukli twarz .Dodatkowo, jest łatwa w stylizacji, bo aby ją ułożyć potrzebujesz zaledwie kilku minut. Latem sprawdzi się znakomicie, ponieważ w krótkiej fryzurze będzie ci chłodniej. Czy pasuje do twojego kształtu twarzy? Koniecznie sprawdź, czy najmodniejsza fryzura może zawitać także na twojej głowie. 

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Pixie cut, to krótka fryzura o licznych zaletach. Jakich?

Krótkie fryzury znów są modne i pasują kobietom zdecydowanym, o mocnym charakterze. Podkreślają kobiece cechy i są bardzo sexy. Pixie cut to najpopularniejsza fryzura w wersji short, która należy również do najmodniejszych. Wszystko dlatego, że oprócz stylowego wyglądu, jest też bardzo wygodna i nie sprawia trudności w codziennej pielęgnacji. Mycie włosów, podobnie jak ich stylizacja, zajmuje nie więcej niż kilka minut. Aby dbać o jej idealny wygląd, należy nie narażać włosów na zbyt intensywne zmiany pogody i regularnie przeczesywać. 

 

Pixie cut, to fryzura dla odważnych. Komu pasuje?

Okazuje się, że Pixie cut nie jest fryzurą dla wszystkich. Oczywiście nie są to bardzo radykalne wytyczne, a jedynie drobne wskazówki, które warto znać, przed obcięciem włosów. Najlepiej będą w tej fryzurze wyglądały kobiety o regularnych rysach twarzy. Warto zwrócić uwagę na przyległe do czaszki uszy i długą, wąską szyję. Kształt twarzy, który idealnie pasuje dla tej fryzury, to m.in owalna i trójkątna. Fryzura będzie dobra dla pań o włosach naturalnie prostych, lub lekko falowanych, da wtedy efekt naturalnego look'u. 

 

Pixie cut ułożysz w kilka minut! Jak prawidłowo dbać o tą fryzurę?

Pixie cut ułożysz przy minimalnej ilości środków do stylizacji. Jeśli chcesz osiągnąć elegancki, klasyczny efekt, przeczesz włosy bardzo dokładnie do przodu. Nałóż na dłoń odrobinę pasty do stylizacji na ciepło i unieś włosy od nasady. Możesz nieco podnieść grzywkę, aby nadać fryzurze charakterystyczny pazur. Jeśli wolisz bardziej odważną wersję, potargaj włosy w rockowym stylu. Utrwal je lakierem i ciesz się modną fryzurą przez cały dzień. Jest bardzo łatwa do zachowania jej w idealnej kondycji, ponieważ proces mycia i suszenia, jest równie krótki. Skusisz się na Pixie cut tego lata?

Więcej o: