Modne fryzury 2021. Blond bob z grzywką to hit sezonu! Kto powinien się na niego zdecydować?

Blond bob z grzywką to najmodniejsza fryzura na 2021. Jeśli jednak stawiasz na spektakularną metamorfozę, wprowadź w nią kilka modyfikacji. Ombre? A może sombre? Czym się różnią i czy warto je zastosować?

Fryzura to ważny aspekt kobiecego życia. To ona staje się symbolem zmian w naszym życiu i to ona dodaje charakteru naszej codzienności. W ostatnich latach wśród wszystkiego, co najmodniejsze królował bob, który stał się ozdobą życia kilkunastu milionów kobiet. I ten rok także będzie należał, choć w nieco innym wydaniu. Blond bob z grzywką to definicja lata! Dzięki niemu rozpromienimy całą rzeczywistość. Na który wariant powinnyśmy się zdecydować? Tradycyjny, ombre, sombre, a może ten z odrostem?

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak to zrobić

Blond bob z grzywką to najmodniejsza fryzura na lato 2021. Kto powinien się na nią zdecydować?

Oczywiście nie każda z nas jest blond, świat byłby nudny, gdyby każda z nas była blondynką. Mimo to styliści są zgodni co do tego, że jasne włosy rozpromieniają i odświeżają buzię, dzięki czemu wydaje się bardziej witalna i młodsza. Jeśli więc zależy wam na odmłodzeniu, radziłybyśmy się poważnie zastanowić nad metamorfozą. Podczas wyboru farby musimy jednak pamiętać o zwróceniu uwagi na tony naszej cery. Jeśli są cieplejsze, wybieramy np. barwę karmelową, miodową czy złotą. Jeśli jednak cera wyświeca zimne tony, decydujemy się na platynę, szarości czy kolor piaskowy.

Bob jest bardzo wyjątkową fryzurą. Charakteryzuje się krótkim cięciem, zwykle kończącym się w okolicy brody lub w dłuższej wersji, do ramion. Można także poeksperymentować z jego wyglądem poprzez tworzenie asymetryczność kosmyków czy tworzenie fal, loków i artystycznego nieładu. Blond bob z grzywką to najnowszy trend, ale już dziś zdobył serca wielu kobiet. Ale aby sobie nieco urozmaicić życie, możemy postawić na różne wariacje na jego temat. Jakie ?

Blond bob z grzywką z efektem ombre. Klasyka dla fanek tradycyjnych rozwiązań

Pierwszym pomysłem na włosowe eksperymenty jest wykorzystanie znanego nam wszystkim efektu ombre. Charakteryzuje się ciemnymi włosami u nasady i coraz jaśniejszym przejściem, tworzonym przez kolejne tony danego koloru. Efekt przejścia zwykle jest widoczny ze względu na połączenia brązu i blondu itp. Wersją delikatniejszą będzie sombre.

 

Sombre jako idealna alternatywa dla ombre. Jak wygląda z blond bobemi grzywką?

Sombre pojawiło się w salonach fryzjerskich stosunkowo niedawno. Nazwa ma w sobie łączyć wyrażenie „soft ombre", dlatego już teraz można się domyślić, że wersja ta będzie o wiele delikatniejsza niż jej poprzedniczka. Koloryzacja ta zakłada pozostawienie naturalnego koloru przy nasadzie oraz rozjaśnienie końców o jeden czy dwa tony. Kontrast jest delikatny, a zbudowany efekt bardzo naturalny.

 
Więcej o: