Modne krótkie fryzury po 50-tce. Cięcia dla dojrzałych kobiet, które odejmą lat

Szukasz inspiracji i zastanawiasz się jakie krótkie fryzury są modne dla kobiet po 50-tce? Aby ułatwić ci poszukiwania, przedstawiamy cięcia, które ą absolutnym hitem tego roku. Oto krótkie fryzury damskie, które podkreślają urodę i potrafią wizualnie odjąć nawet kilka lat.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Wiosna i lato to czas, kiedy wiele kobiet decyduje się na zmianę swojego wizerunku. Najprostszym i jednocześnie najpopularniejszym sposobem jest właśnie wizyta u fryzjera i zmiana fryzury. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie krótkie fryzury są modne dla kobiet po po 50-tce, sprawdź propozycje cięć, które przygotowałyśmy. Nie da się ukryć, że ostre cięcie potrafi zupełnie odmienić wizerunek kobiety i sprawić, że będzie ona nie tylko wyglądać, lecz przede wszystkim czuć się świetnie.

Krótkie fryzury po 50-tce: Modny blunt chop

To fryzura, która niewątpliwie uważana jest za jeden z najgorętszych trendów 2021 roku. To nowoczesna odmiana dobrze znanego nam klasycznego boba, która charakteryzuje się ostro zakończonymi pasmami, wyglądającymi niczym ścięte za pomocą brzytwy. Niewątpliwą zaletą cięcia blunt chop jest fakt, że optycznie zwiększa objętość włosów i sprawia, że lepiej się układają. Co więcej, tego typu cięcie świetnie podkreśla rysy twarzy i wizualnie odmładza.  

 

Krótkie fryzury po 50-tce: Zadziorne pixie cut

Pixie cut to propozycja dla pań, które lubią naprawdę krótkie cięcia i możliwość pobawienia się fryzurą. Cięcie to polega bowiem na mocnym wycieniowaniu włosów, które z tyłu i po bokach są krótsze, natomiast na górze i z przodu nieco dłuższe, dzięki czemu ich stylizacja jest zupełnie bezproblemowa. Tak obcięte włosy można bowiem nosić gładko zaczesane, delikatnie pokręcone lub w artystycznym nieładzie. To cięcie jest również jednym z bardziej odmładzających i lubianych przez kobiety.

 

Krótkie fryzury po 50-tce: Ponadczasowy long bob

Long bob to jedna z bardziej twarzowych i ponadczasowych fryzur. Uwielbiają ją kobiety na całym świecie i w każdym wieku. Jest to dłuższa wersja tradycyjnego boba, z włosami sięgającymi do linii ramion. Ogromną zaletą tej fryzury jest jej uniwersalność i to, że świetnie wygląda zarównie przy prostych, falowanych, jak i kręconych włosach. Co więcej pasuje niemal do każdego kształtu twarzy. To cięcie jest fantastycznym rozwiązaniem, jeśli pragniesz zmiany, ale nie chcesz radykalnie skracać włosów. 

 
Więcej o: