Dzięki tej fryzurze twoje włosy będą gęstsze! Choopy bob to najmodniejsze cięcie tego lata

Twoje włosy są rzadkie i cienkie? Dzięki tej fryzurze raz na zawsze pozbędziesz się problemu. Choopy bob to najmodniejsza fryzura tego sezonu. Jest wygodna, praktyczna i niesamowicie seksowna. Kto powinien się na nią zdecydować?

Odpowiednio dobrana fryzura potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Nie tylko odmładza i odświeża, ale dzięki niej włosy wydają się zdrowsze i gęstsze. Od lat wśród najmodniejszych cięć króluje klasyczny bob, a każdego roku pojawia się mnóstwo wariacji na jego temat. W 2021 stawiamy na choopy bob, czyli  fryzurę, która zwiększy objętość naszych pasm!

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość!

Choopy bob – fryzura, dzięki której włosy wydają się gęstsze. Jak wygląda?

Choppy bob stawia przede wszystkim na asymetryczne cięcie. Włosy przycinamy tak, by kark był wyeksponowany, a przód odrobinę dłuższy. Dzięki temu pasma wydają się gęstsze i zdrowsze w jedną minutkę. Co więcej, tego typu uczesanie sprawia, że wyglądamy niesamowicie nonszalancko i oldschoolowo, więc każda stylizacja, którą stworzymy znajdzie w nim wsparcie jeśli chodzi o estetykę.

 

Wiele kobiet decyduje się również na to, aby dodać do fryzury grzywkę. W tym roku grzywki przeżywają swoją drugą młodość. Noszą je wszystkie trendsetterki świata mody i największe gwiazdy. W tym przypadku szczególnie świetnie sprawdzi się curtain bangs, czyli tzw. zasłonka, którą uwielbiają nasze francuskie koleżanki.

 

Tego typu fryzura dopasuje się do każdego kształtu twarzy, więc nie musimy się martwić o jakiekolwiek niepożądane skutki uboczne. Co więcej, jeśli masz ostre rysy twarzy, tego typu cięcie doskonale je załagodzi, a w przypadku okrągłej buzi, sprawi, że będzie wyglądać szczuplej. Choopy bob prezentuje się doskonale zarówno w przypadku prostych jak i kręconych włosów. Wiele kobiet specjalnie nawet stwarza na swoich pasmach efekt muśnięcia morską falą, aby fryzura wyglądała bardzo naturalnie.

Więcej o: