Idealne upięcie, które zrobisz sama w minutę. Sprawdzi się na co dzień i wielkie wyjścia [INSTRUKCJA]

Szukasz sposobu na modne upięcie, które zrobisz w domu w kilka minut? Na TikToku jest wiele filmików, dzięki którym tworzysz szałową fryzurę w kilka chwil. Znaleźliśmy upięcie, które wygląda świetnie i jest proste do zrobienia.

Fryzura stanowi świetne dopełnienie naszej stylizacji. Modny kok, warkocz, kucyk lub inne upięcie potrafią kompletnie zmienić nasz wygląd. Warto więc czasami zdecydować się na fantazyjne upięcie, które doda nam uroku. Modne upięcie jesteś w stanie zrobić sama w domu i to w kilka chwil. 

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Australijska gwiazda pokazała twarz po urodowym triku z TikToka Wypróbowała urodowy trik z TikToka i skończyła w szpitalu. "Proszę, nie róbcie tego"

Piękne upięcie, które zrobisz w minutę. Modna fryzura, która sprawdzi się na co dzień i wielkie wyjścia

Kobiety lubią upięcia włosów. Spięte włosy są praktyczne, a do tego wyglądają naprawdę świetnie. Jednak nie każda z nas ma zdolności do tworzenia na swojej głowie misternych fryzur. To jednak nie problem. Każda z nas może mieć szałowe upięcie i nie musi w tym celu chodzić do fryzjera. Z pomocą przychodzą tiktokerki, które jak zawsze mają patent na wszystko. Jeśli więc znudziło ci się czesanie klasycznych kucyków, warkoczy i koczków messy bun, to powinnaś wypróbować coś nowego. Modne upięcie, które znaleźliśmy zna TikToku @hairtransformation. Ten niski, elegancki kucyk robi wrażenie. Świetnie sprawdzi się na co dzień, ale też będzie pasował do eleganckich kreacji. Jak go zrobić? Przygotuj trzy małe gumki do włosów.

Fryzura z TikTokaFryzura z TikToka screenshot TikTok/hairtransformation

suche włosy Trik z TikToka, który uratuje twoje suche i zniszczone włosy

Trik z TikToka na modnego niskiego kucyka. Elegancka i praktyczna fryzura, którą zrobisz w minutę

Jak wykonać to upięcie? Zaczesz włosy do tyłu i podziel je na trzy sekcje, a każdą z nich zwiąż gumką do włosów (jak na zdjęciu nr 1). Następnie zrób mały otwór między włosami nad pierwszą gumką i przeciągnij przez niego drugiego kucyka (zdjęcie 2 i 3). Teraz zrób dziurkę nad gumką w ostatniej części włosów i przeciągnij przez nią dwie pierwsze sekcje włosów. Piękna wyjściowa fryzura gotowa! 

Fryzura z TikTokaFryzura z TikToka screenshot TikTok/hairtransformation

Jeśli chcesz obejrzeć cały filmik, kliknij tutaj: Trik z TikToka na eleganckie upięcie. A jeśli chcesz zobaczyć, jak zrobić w minutę stylowego koczka, obejrzyj wideo dołączone do artykułu. 

Więcej o: