Antoni Królikowski przeszedł metamorfozę. Zaskoczył fanów swoją fryzurą. "Kita Ci się nie udała"

Antoni Królikowski swoim najnowszym zdjęciem zaskoczył fanki oraz fanów na Instagramie. Nie chodzi tu jedynie o to, że na fotografii zapozował z Joanną Opozdą i zdobył się na romantyczne wyznanie, lecz także pokazał się w podobnej do aktorki fryzurze. - Sorry Antek, ale "kita" Ci się nie udała - skomentowała rozbawiona internautka.
Zobacz wideo Antoni Królikowski: Najłatwiej zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności

Antek Królikowski jest najstarszym synem pary aktorskiej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz śp. Pawła Królikowskiego i podobnie jak jego rodzice, postanowił spełniać się w tym zawodzie. Obecnie jest jednym z popularniejszych aktorów młodszego pokolenia, a rozpoznawalność przyniosły mu rolę w takich produkcjach, jak "Czas honoru", "Bodo", "Miasto 44" czy "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Często współpracuje również z Patrykiem Vegą przy jego filmach - zagrał np. w filmie "Polityka", "Bad Boy" oraz "Pętla". O Antku Królikowskim było w mediach głośno również za sprawą głośnego rozstania z aktorką Joanną Opozdą. Choć Antoni Królikowski nie jest najaktywniejszym aktorem w social mediach, od czasu do czasu pokazuje na swoim profilu wybrane momenty z życia prywatnego oraz zawodowego.

Antoni Królikowski przeszedł metamorfozę. Zaskoczył swoją fryzurą na zdjęciu z Joanną Opozdą

Ostatnio Antoni Królikowski opublikował zdjęcie, którym potwierdził krążące w mediach plotki o powrocie do Joanny Opozdy. Aktor podzielił się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie fotografią, na której zapozowali wspólnie, uczesani w podobne fryzury. Widać, że w ostatnim czasie aktor postanowił chyba zapuszczać włosy

Moje szczęście @asiaopozda <3 #asiaopozda #antonikrólikowski

- napisał Antek Królikowski pod postem.

 

Pod udostępnionym zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy odnośnie powrotu aktorów do siebie:

Cieszę się bardzo, bardzo
No i pięknie
Brawo Wy, bądźcie zdrowi i szczęśliwi
I niech Wam szczęście zawsze sprzyja
Oż Wy! Niech Wam się dobrze wiedzie!

- czytamy.

Nie zabrakło jednak też uwag, co do fryzury, w której pokazał się aktor:

Sorry Antek, ale "kita" Ci się nie udała
Siostry???
I fryzury te same
Ta fryzura na Yorka...

- komentują internautki oraz internauci.

Więcej o: