Ludzie chcą płacić za dotknięcie jej włosów. Nie obcina ich od 10 lat

W mediach społecznościowych znajdziemy wiele kont, których właścicielki chwalą się spektakularnie długimi pasmami. Jedną z nich jest Ukrainka Kateryna Demers. Co ciekawe, kobieta od dziesięciu lat nie obcinała swoich włosów.

Kateryna Demers od lat prowadzi profil na Instagramie. Obecnie obserwuje go już ponad 99 tysięcy osób. Popularność przyniosły jej spektakularnie długi włosy

Ludzie chcą płacić za dotknięcie jej włosów

Ukrainka od dziesięciu lat nie obcinała swoich kosmyków. Regularnie podcina jednak same końcówki - dzięki temu włosy zachowują bardzo dobrą kondycję. Obecnie pasma Kateryny sięgają za jej kolana. Niewątpliwie taka fryzura robi wrażenie na wielu osobach. Instagramerka w rozmowie z "Daily Mail" zdradziła, że często otrzymuje wiadomości, w których ludzie deklarują, że mogą zapłacić za dotknięcie lub uczesanie jej włosów. Poza tym pewien mężczyzna zaoferował zakup jej kosmyków za 350 tysięcy funtów. Kateryna nie zgodziła się jednak na to. 

 

Jak Kateryna dba o swoje włosy?

Takie długie pasma wymagają starannej pielęgnacji. Jak więc Kateryna dba o swoje włosy? Kobieta myje je za pomocą szamponu tylko dwa razy w ciągu tygodnia. Jednak każdego dnia aplikuje na kosmyki odżywkę bez spłukiwania.

 

Podobnych zasad pielęgnacyjnych przestrzegają się inne "współczesne Roszpunki", czyli kobiety, które mogą pochwalić się wyjątkowo długimi i pięknymi pasmami. Przykładowo, 27-letnia Josie Oddie z Wielkiej Brytanii. Kobieta myje włosy 1-2 razy w tygodniu. Poza tym stara się nie używać suszarki, a jej ulubionym domowym zabiegiem jest olejowanie pasm.  

Z kolei Japonka Rin Kame, której włosy mają już 170 centymetrów, zdradziła w jednym z wywiadów, że myje je raz na 5-7 dni. Co ciekawe, cały zabieg razem z suszeniem zajmuje jej aż trzy godzin. Aby włosy były w jak najlepszej kondycji, dba także o to, by jej dieta była bogata w żelazo. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: