Ta fryzura z lat 70. zupełnie odmieni twój wygląd! Kręcona grzywka to hit Instagrama!

Idealna fryzura na lato 2021? Postaw na ostre cięcie! Kręcona grzywka to propozycja dla wszystkich kobiet z naturalnym skrętem. Jak wygląda i komu będzie najbardziej pasować? Od niektórych z nas nie będzie wymagała żadnego poświęcenia.

W tym roku moda wraca do lat 70.! Widać to zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak i stylizacje włosów. Kręcone kosmyki będą więc wpadały w ramy najbardziej pożądanych. Powracamy także do grzywek, które staną się sposobem na urozmaicenie stylizacji. A co jeśli obie te tendencje połączymy w jedno? Kręcona grzywka będzie hitem lata 2021! Kiedyś podziwiałyśmy ją na pokazach mody największych projektantów, ale dziś będzie nasza! Kto powinien się na nią zdecydować i jak ja układać?

Zobacz wideo Nie potrafisz ujarzmić kręconych włosów? Te warkoczyki rozwiążą ten problem! [ACH EXPRESS]

Kręcona grzywka to najmodniejsza fryzura lata. Komu pasuje?

Grzywki są w tym roku jednymi z najbardziej modnych elementów fryzury. Odgapiłyśmy je od naszych francuskich koleżanek, które od lat namiętnie wykorzystują ich potencjał. Choć zwykle słowo „grzywka" kojarzy się nam z prostymi kosmykami ułożonymi na boki, tym razem postawimy na coś zupełnie nowego. Kręcone włosy z dodatkiem króciutkich pasm nad brwiami pojawiły się na pokazach mody Hugo Bossa i Hermesa, a zaraz później wiele kobiet postanowiło stać się w tym temacie trendsetterkami. Charakteryzuje się artystycznym nieładem. Jest nieokiełznana i szalona, zupełnie jak wakacyjne wspomnienia.

 

Tego typu fryzura sprawdzi się najlepiej w przypadku kobiet z naturalnie kręconymi pasmami – to oczywiste. Jeśli jednak masz niskie czoło, lepiej z niej zrezygnować. Kręcona grzywka może okazać się przytłaczająca także dla tych z nas, które posiadają okrągłą twarz lub kwadratową szczękę.

Jak układać kręconą grzywkę? Dla niektórych z nas to pestka!

Stylizacja kręconej grzywki niczym nie różni się od stylizacji kręconych pasm. Jeśli więc od lat dbasz o skręt, ułożenie i podkręcenie nowej fryzury nie sprawi ci żadnego kłopotu. Odpowiednia pianka lub żel do stylizacji, metoda OMO, plupping i dyfuzor będą twoimi największymi sprzymierzeńcami. Możemy obiecać, że efekt końcowy będzie fenomenalny!

 
Więcej o: