11-latka zapuszczała swoje włosy od urodzenia. Teraz przeszła metamorfozę: "Odważna dziewczyna"

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury, ale obawiasz się ostrego cięcia? Radykalnej zmiany fryzury nie bała się 11-letnia Nikola, której włosy przed strzyżeniem miały długość 115 centymetrów i sięgały jej aż do ud. Fryzura bob jest najmodniejsza w tym sezonie, więc fryzjerka zafundowała Nikoli stylowego long boba. Zobacz, jak dziewczynka wygląda po metamorfozie.

Niemal każda z nas, jako mała dziewczynka, marzyła o posiadaniu długich pięknych włosów. I choć krótkie fryzury stają się coraz popularniejsze, to jednak wiele kobiet nadal nie potrafi zdecydować się na ostre cięcie. Tu, warto wziąć przykład z jedenastoletniej Nikoli, która od dziecka zapuszczała włosy i teraz zdecydowała się na radykalną metamorfozę. 

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Jej włosy miały długość 115 centymetrów. Jedenastolatka zdecydowała się na ostre cięcie

Jedenastoletnia Nikola zapuszczała włosy od urodzenia. Włosy sięgały dziewczynce aż do ud i mierzyły 115 cm. Nikola zdecydowała się jednak na radykalną metamorfozę i wykonała ją w salonie Hollywood Hair Warsaw. Salon specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, przeprowadzaniem zaskakujących metamorfoz, ale także skupem długich włosów. Tym razem fryzjerzy mieli za zadanie stworzyć piękną fryzurę jedenastoletniej Nikoli. 

Jedenastoletnia Nikola w modnym long bobie. Fryzjerka ścięła 80 centymetrów włosów

Fryzjerka ścięła dziewczynce aż 80 centymetrów włosów i wybrała dla Nikoli modnego w tym sezonie long boba. Jedenastolatka wygląda w nowej fryzurze delikatnie i dziewczęco, a zarazem bardzo stylowo. Salon pochwalił się metamorfozą na swoim Instagramie: 

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii. Przed czy po? Dajcie znać. Nikola zapuszczała włosy 11 lat, czyli od urodzenia. Ich długość całkowita to około 115 cm, a dzisiaj zostało ścięte 80 cm - 135 g. Włosy są struktury falowanej. Cięcie by #hhweronika - czytamy na Instagramie.
 

Internauci niemal jednogłośnie orzekli, że Nikola wygląda znacznie lepiej w krótkich włosach. 

Moim zdaniem długie włosy tej dziewczynce w ogóle nie pasowały, ale w tych krótszych wygląda super
Od razu twarz inaczej wygląda, suuper! Odważna dziewczyna 
I tak i tak pięknie! Przepiękna dziewczyna!

Long bob to jedna z najmodniejszych fryzur tego lata. Jak wygląda? 

Włosy w tym cięciu sięgają do wysokości kości obojczykowych. Ta fryzura pasuje każdej kobiecie bez względu na wiek i kształt twarzy. Największą jej zaletą jest to, że długość włosów w tym cięciu można dostosować do każdego typu urody. Long bob pięknie wysmukla rysy twarzy, dlatego szczególnie polecany jest panią o okrągłej buzi. 

Więcej o: