Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu. Jak wygląda?

Klaudia Halejcio pochwaliła się nową fryzurą. Metamorfozę zdecydowała się przejść w domowym zaciszu, a efekt końcowy pokazała instagramowej relacji. - Ja nie wiem, co to będzie z tego - mówiła w trakcie farbowania przez koleżankę. Jak wyszło?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Klaudia Halejcio to jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia, która rozwija się również jako influencerka i jest bardzo aktywna na swoich social mediach. Aktualnie niemal całą swoją uwagę poświęca jednak nowonarodzonej córeczce, która przyszła na świat 2 czerwca. - Odeszły wody, był płacz (...) nie jest lekko, ale ten brzdąc wynagradza wszystko. Patrzę na nią i myślę: Boże, jaka jestem szczęśliwa! - mówiła po porodzie na Instagramie. Aktorka nazwała swoją pociechę Nel, a inspiracją do tego imienia była bohaterka Henryka Sienkiewicza. W jednym z wywiadów Klaudia Halejcio zdradziła, że "W pustyni i w puszczy" to była jedna z jej ulubionych książek. 

Jennifer Lopez pokazała się zupełnie bez makijażu. Na zdjęciu pozuje ze swoim tatą. Podobni? (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez pokazała się zupełnie bez makijażu. Na zdjęciu pozuje ze swoim tatą. Podobni?

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu. Jak teraz wygląda?

Choć obecnie niemal całą swoją uwagę Klaudia Halejcio poświęca małej córeczce, to nie zapomina o drobnych przyjemnościach i dbaniu o siebie. Ostatnio, wykorzystując wolną chwilę postanowiła odświeżyć kolor swoich włosów. Z pomocą przyszła koleżanka aktorki, która pomogła nałożyć jej farbę w domowym zaciszu. Relacją z farbowania włosów Klaudia Halejcio podzieliła się na instagramowej relacji.

A ja wyglądam jak byś mnie wygoliła. Ja nie wiem, co to będzie z tego, słuchajcie...

- powiedziała Klaudia Halejcio.

Chciałabym, żeby to były pasemka, a tutaj z tyłu żółte kropki. Nad tym właśnie pracuje

- odpowiedziała jej koleżanka nakładająca farbę.

Słuchaj, pasemka i żółte kropki, to sobie zrobiłam sama w pandemii

- przyznała aktorka.

Joanna Koroniewska w kultowych butach, które są hitem na lato. 'A to nie klapki Pana Maćka?' (zdjęcie ilustracyjne) Joanna Koroniewska w kultowych butach, które są hitem na lato. "A to nie klapki Pana Maćka?"

Na koniec Klaudia Halejcio pochwaliła się efektem farbowania. Aktorka pozostała przy włosach w odcieniu głębokiego brązu, a na zdjęciu oznaczyła swoją fryzjerkę i napisała, że ta może spać spokojnie, bo chyba poradziły sobie z tą domową koloryzacją.

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu.Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu. https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/ screen InstaStories

Więcej o: