Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu. Jak wygląda?

Klaudia Halejcio pochwaliła się nową fryzurą. Metamorfozę zdecydowała się przejść w domowym zaciszu, a efekt końcowy pokazała instagramowej relacji. - Ja nie wiem, co to będzie z tego - mówiła w trakcie farbowania przez koleżankę. Jak wyszło?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Klaudia Halejcio to jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia, która rozwija się również jako influencerka i jest bardzo aktywna na swoich social mediach. Aktualnie niemal całą swoją uwagę poświęca jednak nowonarodzonej córeczce, która przyszła na świat 2 czerwca. - Odeszły wody, był płacz (...) nie jest lekko, ale ten brzdąc wynagradza wszystko. Patrzę na nią i myślę: Boże, jaka jestem szczęśliwa! - mówiła po porodzie na Instagramie. Aktorka nazwała swoją pociechę Nel, a inspiracją do tego imienia była bohaterka Henryka Sienkiewicza. W jednym z wywiadów Klaudia Halejcio zdradziła, że "W pustyni i w puszczy" to była jedna z jej ulubionych książek. 

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu. Jak teraz wygląda?

Choć obecnie niemal całą swoją uwagę Klaudia Halejcio poświęca małej córeczce, to nie zapomina o drobnych przyjemnościach i dbaniu o siebie. Ostatnio, wykorzystując wolną chwilę postanowiła odświeżyć kolor swoich włosów. Z pomocą przyszła koleżanka aktorki, która pomogła nałożyć jej farbę w domowym zaciszu. Relacją z farbowania włosów Klaudia Halejcio podzieliła się na instagramowej relacji.

A ja wyglądam jak byś mnie wygoliła. Ja nie wiem, co to będzie z tego, słuchajcie...

- powiedziała Klaudia Halejcio.

Chciałabym, żeby to były pasemka, a tutaj z tyłu żółte kropki. Nad tym właśnie pracuje

- odpowiedziała jej koleżanka nakładająca farbę.

Słuchaj, pasemka i żółte kropki, to sobie zrobiłam sama w pandemii

- przyznała aktorka.

Na koniec Klaudia Halejcio pochwaliła się efektem farbowania. Aktorka pozostała przy włosach w odcieniu głębokiego brązu, a na zdjęciu oznaczyła swoją fryzjerkę i napisała, że ta może spać spokojnie, bo chyba poradziły sobie z tą domową koloryzacją.

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu.Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu. https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/ screen InstaStories

Więcej o: