Blanka z "Na dobre i na złe" przeszła ogromną metamorfozę! Nie bez powodu obcięła włosy. Chodzi o zdrowie i życie

Pola Gonciarz, czyli serialowa Blanka z "Na dobre i na złe" obcięła włosy. Ta metamorfoza całkowicie ją odmieniła. To Pixie Cut, czyli jedna z najmodniejszych fryzur sezonu. Aktorka nie zmieniła swojej dotychczasowej fryzury bez powodu, przyświecał temu szczytny cel. Chodziło o zdrowie i życie wielu osób. Aktorka postanowiła podarować swoje długie pasma fundacji.

Pola Gonciarz obcięła włosy. Aktorka zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Po jej długich pasmach nie ma już śladu, a na ich miejscu pojawiła się krótka fryzura Pixie Cut. Ta stylizacja włosów to hit na lato. Jest idealna na upalne dni i szybko się układa. Podkreśla też wiele atutów urody. Widać to znakomicie, na przykładzie lubianej aktorki. Metamorfoza serialowej Blanki nie była podyktowana jedynie chęcią zmiany fryzury. Poza modą, szła za tym dużo ważniejsza idea. Młoda aktorka postanowiła podarować swoje włosy na fundację, która wspiera ludzi walczących z rakiem.

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość!

Blanka z "Na dobre i na złe" w modnej fryzurze Pixie Cut. Jak wygląda?

Aktorka zdecydowała się na fryzurę Pixie Cut. To ostre cięcie z pazurem, które charakteryzuje nieco dłuższy tył na linii szyi i wycieniowana grzywka. Włosy są krótkie, ale bardzo ładnie się układają. Nie wymagają szczególnego układania. Aktorka wygląda w tej fryzurze fantastycznie. Odważne cięcie odsłoniło jej twarz i podkreśliło jej wyjątkowe rysy. Młoda gwiazda nie farbowała włosów, postanowiła pozostać przy swoim prawdopodobnie naturalnym, ciemnym kolorze brąz. 

 

Blanka z "Na dobre i na złe" ma nową fryzurę. Cel metamorfozy nie był przypadkowy

Pola Gonciarz na Instagramie pokazała efekty metamorfozy, jednocześnie oznajmiając, co skłoniło ją do takiej decyzji. Włosy zostały przeznaczone na fundację Rak'n'roll, która wspiera osoby zmagające się z rakiem i tworzy peruki dla kobiet po chemioterapii. Wzbudziła tym ogromny szacunek fanów, którzy nie kryli wzruszenia i podziwu w swoich komentarzach. Docenili też wygląd aktorki i zmianę wyraźnie "na plus".

Przecudownie Ci w tej długości!
Piękny gest
Pięknie i przy okazji super cel

-pisali.

Pola Gonciarz obcięła włosy. Jakie krótkie fryzury będą modne tego lata?

Aktorka wybrała jedną z najmodniejszych fryzur na lato. To Pixie Cut, czyli jedna z najbardziej odważnych propozycji. Ostre cięcie pasuje niemal każdej kobiecie, dodaje charakteru wielu stylizacjom i zapewnia chłód podczas upałów. Do najbardziej stylowych fryzur sezonu w wersji short, zaliczamy też zdecydowanie mullet hair. To fryzura, którą wybrało wiele gwiazd, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nieco dłuższymi, ale nadal krótkimi fryzurami, które rządzą w sezonie lato 2021, są też blunt bob, oraz short bob. 

Więcej o: