Fryzury dla pań po 60-tce zdjęcia. Te cięcia to prawdziwy odmładzający hit

Jakie fryzury dla pań po 60-tce będą modne w tym sezonie? Aby ułatwić ci poszukiwania, prezentujemy cięcia, które nie tylko są absolutnym hitem tego roku, lecz także uchodzą za sprawdzone klasyki dla każdej dojrzałek kobiety. Oto fryzury dla pań po 60-tce, które podkreślają urodę i potrafią odmłodzić nawet o kilka lat.
Zobacz wideo Jak prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Zmiana fryzury to najpopularniejszy wśród kobiet sposób na metamorfozę. Nie da się ukryć, że niemal każda kobieta niezależnie od wieku chce dobrze czuć się i wyglądać w swoim ciele. Tu z pomocą przychodzą m.in. odpowiednie fryzury. Oczywiście każda kobieta ma swój gust i podoba jej się co innego, ale jeśli szukasz sprawdzonych i modnych cięć, które potrafią odjąć nawet kilka lat, przychodzimy z pomocą i przedstawiamy fryzury dla pań po 60-tce, które w ostatnim czasie robią prawdziwą furorę.

Fryzury dla pań po 60-tce zdjęcia - krótkie cięcie pixie cut

Krótkie fryzury tapirowane i układane na wałki? Temu należy powiedzieć nie. Takie fryzury już dawno są niemodne i dodają lat. Dla pań po 60-tce, które lubią krótkie włosy, świetnym rozwiązaniem będzie modne cięcie typu pixie cut. To bardzo uniwersalna fryzura, którą dopasować można do indywidualnych preferencji pod kątem długości kosmyków oraz ich wycieniowania. W ostatnim czasie postawiła na nią m.in. znana aktorka Jane Fonda.

 

Fryzury dla pań po 60-tce zdjęcia - klasyczny bob

Bob to to jedna z najbardziej ponadczasowych fryzur, która mimo upływu lat nie wychodzi z mody. Cięcie sięgające linii żuchwy sprawdzi się u kobiet niemal w każdym wieku, a dojrzał panie wyglądają w niej stylowo i z klasą. Co więcej, tego typu fryzura optycznie zagęszcza włosy, więc sprawdzi się u posiadaczek nawet cienkich kosmyków. Największą fanką boba jest Anna Wintour redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue'a", która nosi go już od wielu lat.

 

Fryzury dla pań po 60-tce zdjęcia - Dłuższe włosy z grzywką curtain bangs

Kto powiedział, że panie po 60-tce nie mogą nosić dłuższych włosów? Jeśli tylko kondycja kosmyków na to pozwala i pasma są zdrowe oraz gęste, dojrzałe kobiety śmiało mogą decydować się na takie cięcia. Taka długość włosów świetnie współgrać będzie z grzywką typu curtain bangs, która jest w tym roku prawdziwym hitem. Taką fryzurę nosi m.in. Grażyna Torbicka, która jest synonimem klasy i elegancji.

 
Więcej o: