Roksana Węgiel już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę i zaskoczyła nowym kolorem włosów

Roksana Węgiel zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Młoda piosenkarka spontanicznie zdecydowała się zmienić kolor swoich włosów i postawiła na odważny kolor. - Na spontanie albo wcale - powiedziała na instagramowej relacji. Jak teraz wygląda?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Roksana Węgiel ma na swoim koncie wygraną w programie The Voice Kids, a trzy lata temu reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior i również zwyciężyła w tym konkursie. Od tego momentu jej kariera poszybowała w górę, a ona jest obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Roksana Węgiel jest również bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad 1,2 mln osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Roksana Węgiel już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę i zaskoczyła nowym kolorem włosów. Jak teraz wygląda?

Ostatnio Roksana Węgiel zaskoczyła fanów metamorfozą swoich włosów. Nastoletnia gwiazda podczas wizyty u fryzjera postanowiła spontanicznie zmienić ich kolor. Roksana Węgiel postawiła na odważne, różowe pasemka przy twarzy, które jak napisała stylistka fryzur, rozświetliły jej twarz. - Tym razem specjalnie z okazji Europejskiego Stadionu Kultury, na którym Roxie wystąpi już w najbliższy piątek 25go czerwca w Rzeszowie wyczarowaliśmy piękne różowe pasma, które rozświetlają cudną buzię naszej Gwiazdy. Wygląda obłędnie czyż nie? Kochana dziękujemy za ponowne odwiedziny, Twoje zaufanie i to że mogliśmy zadbać o Twój image - czytamy na Instagramie @katarzyna.zlamaniec.atelier.

 

Jak fanki zareagowały na metamorfozę Roksany Węgiel? Pod zdjęciami na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, po których można wnioskować, że internautki są zachwycone nową fryzurą piosenkarki:

To prawda, BOSKA
Jak najbardziej pasuje jej ten kolor
Cudowne są te włosy! 
Cud ideał dziewczyna!

- czytamy.

Więcej o: