Roksana Węgiel już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę i zaskoczyła nowym kolorem włosów

Roksana Węgiel zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Młoda piosenkarka spontanicznie zdecydowała się zmienić kolor swoich włosów i postawiła na odważny kolor. - Na spontanie albo wcale - powiedziała na instagramowej relacji. Jak teraz wygląda?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Roksana Węgiel ma na swoim koncie wygraną w programie The Voice Kids, a trzy lata temu reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior i również zwyciężyła w tym konkursie. Od tego momentu jej kariera poszybowała w górę, a ona jest obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Roksana Węgiel jest również bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad 1,2 mln osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Jennifer Lopez pokazała się zupełnie bez makijażu. Na zdjęciu pozuje ze swoim tatą. Podobni? (zdjęcie ilustracyjne)Jennifer Lopez pokazała się zupełnie bez makijażu. Na zdjęciu pozuje ze swoim tatą. Podobni?

Roksana Węgiel już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę i zaskoczyła nowym kolorem włosów. Jak teraz wygląda?

Ostatnio Roksana Węgiel zaskoczyła fanów metamorfozą swoich włosów. Nastoletnia gwiazda podczas wizyty u fryzjera postanowiła spontanicznie zmienić ich kolor. Roksana Węgiel postawiła na odważne, różowe pasemka przy twarzy, które jak napisała stylistka fryzur, rozświetliły jej twarz. - Tym razem specjalnie z okazji Europejskiego Stadionu Kultury, na którym Roxie wystąpi już w najbliższy piątek 25go czerwca w Rzeszowie wyczarowaliśmy piękne różowe pasma, które rozświetlają cudną buzię naszej Gwiazdy. Wygląda obłędnie czyż nie? Kochana dziękujemy za ponowne odwiedziny, Twoje zaufanie i to że mogliśmy zadbać o Twój image - czytamy na Instagramie @katarzyna.zlamaniec.atelier.

 

Małgorzata Rozenek w najmodniejszej, odmładzającej fryzurze na lato. To hit wśród kobiet (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek w najmodniejszej, odmładzającej fryzurze na lato. To hit wśród kobiet

Jak fanki zareagowały na metamorfozę Roksany Węgiel? Pod zdjęciami na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, po których można wnioskować, że internautki są zachwycone nową fryzurą piosenkarki:

To prawda, BOSKA
Jak najbardziej pasuje jej ten kolor
Cudowne są te włosy! 
Cud ideał dziewczyna!

- czytamy.

Więcej o: