Pixie bob to prawdziwy hit tego sezonu. Ta odważna fryzura doda ci klasy i odmłodzi nawet o kilka lat

Pixie bob to fryzura, która w ostatnim czasie robi wśród wielu kobiet prawdziwą furorę. Świetnie sprawdza się u pań niemal w każdym wieku, ale pokochają ją zwłaszcza kobiety dojrzałe oraz posiadaczki cienkich włosów. Otóż pixie bob nie tylko optycznie odmładza, lecz także zagęszcza kosmyki.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Pixie bob - odmładzająca fryzura, która jest hitem wśród kobiet

Pixie bob to niewątpliwie jedna z najmodniejszych fryzur tego roku. To cięcie robi furorę wśród coraz większej liczby kobiet, o czym świadczy m.in. liczba zdjęć publikowanych na Instagramie z hashtagiem #pixiebob, których liczba nieustannie rośnie.

Jak wygląda i czym się charakteryzuje się pixie bob?

Jak sama nazwa wskazuje, pixie bob jest połączeniem dwóch niezwykle popularnych wśród kobiet fryzur, które od lat nie wychodzą z mody. Mowa oczywiście o cięciu pixie cut oraz bob. Efektem takiej kombinacji jest właśnie pixie bob, czyli fryzura, którą w skrócie określić można jako dłuższe pixie lub krótszy bob z drapieżnym cieniowaniem. Nie da się ukryć, że ta fryzura będzie idealna dla odważnych i pewnych siebie kobiet, które lubią wyróżniające się z tłumu cięcia. Co więcej, to hitowe cięcie świetnie sprawdzi się u kobiet w każdym wieku i jest bardzo łatwe w codziennej stylizacji. Nic więc dziwnego, że tak trudno przejść obok niej obojętnie. 

 

Pixie bob - komu pasuje ta modna i odmładzająca fryzura?

Pixie bob jest nie tylko modną, lecz także bardzo twarzową fryzurą pasującą do wielu typów urody. Dzięki temu, że tego typu cięcie posiada najlepsze cechy pixie cut oraz boba, świetnie sprawdzi się również u kobiet w niemal każdym wieku. Z pixie boba zadowolone będą zwłaszcza kobiety dojrzałe oraz posiadaczki cienkich włosów? Dlaczego? Otóż ta fryzura potrafi wizualnie odjąć nawet kilka lat i optycznie zwiększa objętość włosów, dzięki czemu wydają się one gęstsze.

Więcej o: