Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze! Postawiła na odważną koloryzację. Fani: "Drapieżnie"

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę! Gwiazda zdecydowała się na modną koloryzację. Ufarbowała włosy na odważny kolor, który znakomicie podkreślił jej urodę. Efektem swojej zmiany wizerunku pochwaliła się na Instagramie. Fani nie kryli zachwytu. Jak wygląda?

Katarzyna Skrzynecka zmieniła kolor włosów! Aktorka po raz kolejny zaskoczyła fanów i przeszła radykalną metamorfozę. Kojarzona do tej pory z włosami w kolorze blond, tym razem postawiła na odważną koloryzację. Ten odcień dodał jej nieco drapieżności, co zauważyli także fani. Katarzyna Skrzynecka zamieściła na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze, które zostało zrobione za kulisami spektaklu, w którym gra aktorka. Włosy nie wydają się jednak być wyłącznie częścią jej scenicznego wizerunku. Jak wygląda?

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez mocnego makijażu i bez sztucznych rzęs. O niebo lepiej!

Katarzyna Skrzynecka już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła kolor włosów. Na jaki?

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, w którym prezentuje zupełnie nowy kolor włosów. Aktorka zdecydowała się na rudy kolor! To piękny odcień koloryzacji, który łączy w sobie płomienny i orzechowy odcień. To modny kolor w tym sezonie, w którym aktorka wygląda bardzo korzystnie. Kojarzona z włosami w modnym kolorze blond, tym razem zaskoczyła odważną zmianą wizerunku. Zdaniem fanów, wygląda drapieżnie. Aktorka na zamieszczonym zdjęciu przygotowuje się za kulisami teatru Capitol, do swojej nowej roli we francuskiej komedii "Alibi od zaraz". Czy to element charakteryzacji? Mamy nadzieję, że nie tylko, bo jest jej bardzo do twarzy!

 

Katarzyna Skrzynecka zrezygnowała z fryzury w kolorze blond. Co na to fani?

W tym sezonie królują włosy w kolorze blond, w przeróżnych jego odcieniach. Ponadczasowy i nieśmiertelny jest jednak rudy, który podkreśla charakter i dodaje pazura każdej stylizacji. Zauważyli to fani Katarzyny Skrzyneckiej, którzy okazali się wielkimi zwolennikami jej metamorfozy. Komplementowali aktorkę, słusznie zwracając uwagę, że nowy kolor bardzo jej pasuje.

Ojej! jak pięknie W tym kolorku
Ten kolor włosów idealnie pasuje dla pani
Drapieżnie w rudym!

Mimo tego, że aktorka dobrała do tej stylizacji klasyczne, eleganckie dodatki, a ułożenie włosów jest bardzo tradycyjne, to fani zauważyli "drapieżny" potencjał tej fryzury. Ciekawe, czy aktorka zgodzi się z sugestiami fanów i pozostanie w tym rudym i odważnym wcieleniu na dłużej.

Modne koloryzacje na lato 2021 to nie tylko rudy. Te odcienie blondu to hit!

W tym sezonie modne są zarówno ponadczasowe koloryzacje, jak i zupełnie nowe odcienie. Rudy kolor od lat niezmiennie zachwyca kobiety na całym świecie. Latem 2021 modne są jego różne odcienie. Szczególnie ciekawy jest truskawkowy odcień, który wpada w pastelowe tony. Pastelowe włosy to hit, który będzie wyglądał efektownie u pań w każdym wieku. Podobnie jak najmodniejsze odcienie blondu, które dobrze poznały już światowej sławy gwiazdy. Lato 2021 jest zdecydowanie pod znakiem blondu, przede wszystkim w odcieniu miodowym, chłodnym tzw. "szwedzkim", oraz z rozmaitymi refleksami. 

 
Więcej o: