Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Aktorka zapuściła swoje włosy! Jak teraz wygląda?

Małgorzata Kożuchowska postanowiła zmienić nieco swój wizerunek i zdecydowała się na zapuszczanie włosów. Po krótkich kosmykach nie ma już śladu, a aktorka nosi obecnie jedną z najbardziej klasycznych i ponadczasowych fryzur. - Czas na zmiany - przyznała na Instagramie. Jak wygląda?
Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce, której rozpoznawalność oraz ogromną sympatię widzów przyniosły role w takich produkcjach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska ku uciesze swoich fanek i fanów, aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 miliona osób. Aktorka regularnie dzieli się tam wybranymi zdjęciami, a czasem także nagraniami ze swojego życia. Patrząc na ostatnie posty aktorki, nie da się nie zauważyć, że jej fryzura uległa zmianie. Otóż aktorka postanowiła zrezygnować z krótkich blond włosów i zapuścić nieco kosmyki. 

Małgosiu skąd pomysł na zapuszczanie włosów? To dla jakiejś roli? A Ty w jakich włosach najlepiej się czujesz, długich czy krótkich?

- zapytała internautka pod jednym ze zdjęć.

Czas na zmiany

- odpowiedziała jej aktorka.

Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Aktorka zapuściła swoje włosy! "Cudownie wyglądasz"

Małgorzata od pewnego czasu zapuszcza swoje włosy, co zauważyć można po zdjęciach m.in. na jej instagramowym profilu. Aktualnie aktorka ma już tak długie włosy, że mogła zdecydować się na jedną z najbardziej ponadczasowych i pełnych klasy fryzur, czyli boba. Na jednym z ostatnich zdjęć, które opublikowała Małgorzata Kożuchowska, zachwyciła szykiem i elegancją, a jej nowa fryzura świetnie uzupełniła stylizację. 

 

Jak podoba się fankom oraz fanom Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze? Po komentarzach, które pojawiają się pod zdjęciami, można wnioskować, że bardzo:

Świeżo, młodo, dziewczęco
Teraz korzystniej i bardzo młodo
Włosy najlepsze
Wygląda Pani zjawiskowo
Esencja kobiecości
Piękna, elegancka, z klasą jak zawsze

- czytamy.

Więcej o: