Natalia Oreiro przeszła spektakularną metamorfozę. Jej kasztanowe loki to już przeszłość!

Natalia Oreiro, którą znamy z serialu "Zbuntowany Anioł", postanowiła zupełnie odmienić swój wizerunek. Nowa koloryzacja zupełnie zaskoczyła fanów. Czy zmiana była warta zachodu?

Gdy słyszymy Natalia Oreiro mamy ochotę zaśpiewać „Cambrio dolor"! Kruczoczarne loki utarły się w naszej pamięci jako najlepsze wspomnienie z dzieciństwa. „Zbuntowany anioł" był kiedyś hitem i pozostał w sercach wielu ludzi aż dziś, a Natalia wciąż spełnia się zawodowo i podbija wiele krajów swoją niesamowitą urodą i talentem. Niedawno jednak postanowiła raz na zawsze położyć kres dawnemu  image’owi. Nowy kolor włosów zupełnie odmienił jej wygląd! Jak wam się podoba metamorfoza aktorki?

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką

Natalia Oreiro już tak nie wygląda. Jej nowy kolor włosów zachwycił fanów

Natalia Oreiro rozpoczęła swoją karierę już jako mała dziewczynka. Mimo to największą sławę dała jej rola w kultowym serialu „Zbuntowany anioł", którego sława dosięgnęła cały świat. Jak ją zapamiętaliśmy? Pewnie jak każdy z was. Ciemne kędziory otaczające drobną, porcelanową buzię. I choć przez następnych 20 lat aktorka eksperymentowała nieco ze swoją fryzurą, takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał. Na rzecz nowego filmu, „Santa Evita", postanowiła zmienić swoje kasztanowe loki na jaśniutki blond. Instagramowe zdjęcie zrobiło furorę w sieci, a aktorka, trzeba przyznać, prezentuje się fenomenalnie.

 
Witaj blond! Wymarzony obrazek dla @gottalentuy. Wybór jury rozpoczyna się w tym tygodniu, a program ukaże się tylko raz - we wtorek, więc czekajcie. Jak wam się podoba?

Cały look aktorki napawa nas zachwytem. Stworzenie kontrastu pomiędzy delikatną platyną, porcelanową cerą a krwistą czerwienią, którą przyozdobione usta, tworzy całość opartą na kolorach tak różnych, że aż wpisujących się w ramy perfect matachu. Czerwona sukienka z głębokim dekoltem w kształcie litery V oraz piórami zwracającymi uwagę na szczupłą talię doskonale eksponuje atuty Natalii, która nie zapomniała podziękować całej ekipie, która przyczyniła się do stworzenia tego boskiego obrazka.

A co wy myślicie o tak radykalnej zmianie? Było warto?

Więcej o: