Małgorzata Rozenek w najmodniejszej fryzurze na lato! Odmładzający hit, który robi furorę wśród kobiet

Małgorzata Rozenek-Majdan od jakiegoś czasu regularnie pokazuje się na Instagramie w jednej z najmodniejszych fryzur ostatnich miesięcy. Mowa oczywiście o wysokim koku nazywanym lift bun. To fryzura, która w ostatnim czasie robi furorę wśród kobiet! Jednak nic dziwnego, skoro noszą ją największe gwiazdy. To upięcie optycznie odmładza i jest ekspresowe w wykonaniu.
Zobacz wideo

Jeśli zastanowić się, jaka fryzura robi w ostatnim czasie jest bardzo popularna wśród kobiet w każdym wieku, z pewnością będzie to kok zwany bun lift. Nic jednak dziwnego, gdyż włosy związane w ten sposób sprawiają, że rysy są bardziej wyeksponowane, a twarz wygląda promienniej. Co więcej, fryzura ta świetnie sprawdza się w upalne dni, nie wymaga większych umiejętności fryzjerskich i można ją zrobić dosłownie w minutę. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze na lato. Ten kok to prawdziwy hit wśród wielu kobiet

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,4 mln internautek oraz internautów. Gwiazda na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją dla wielu swoich fanek, regularnie dopytują o elementy stylizacji, w których pokazuje się gwiazda, kosmetyki, których używa, a także fryzury, które nosi. Na publikowanych ostatnio przez Małgosię zdjęciach oraz nagraniach widać, że jedną z częściej noszonych przez nią fryzur jest modny kok typu lift bun. Na opublikowanym ostatnio nagraniu, Małgorzata Rozenek-Majdan ponownie pokazała się w tym upięciu, jednak tym razem w wersji nieco bardziej "messy", które świetnie uzupełniło jej jeansową stylizację.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze na latoMałgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze na lato https://www.instagram.com/m_rozenek/ screen

Jak zrobić modnego koka w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan? Nawet bez większych umiejętności zrobisz go w niecałą minutę

Lift bun to zdecydowanie jedna z najprostszych i najwygodniejszych fryzur na co dzień. Ponadto zrobienie tego koka jest banalnie proste, a jedynym warunkiem jego wykonanie jest długość włosów, które muszą sięgać przynajmniej do ramion, ponieważ w przypadku krótszych może być problem z zebraniem ich w wysoki kucyk. Do wykonania fryzury inspirowanej Małgorzatą Rozenek-Majdan potrzebujesz:

  • szczotkę,
  • gumkę do włosów,
  • kilka wsuwek.

Robienie koka rozpocznij od dokładnego rozczesania włosów. Następnie pochyl głowę w dół i zbierz kosmyki na czubku głowy, gładko zaczesując i związując je gumką w wysoki kucyk. Na koniec zwiń włosy w kok (może być ciasno lub luźno typu "messy") i upnij je kilkoma wsuwkami.  

Więcej o: