Olga Bołądź przeszła kolejną metamorfozę. Fani są zachwyceni nową koloryzacją. "Jejku, jaka 18-latka"

Olga Bołądź w ostatnim czasie mknie przez życie jak szalona. Co rusz dowiadujemy się o nowych produkcjach z jej udziałem oraz zmianach, które pojawiają się w jej codzienności. Tym razem aktorka postawiła na totalną metamorfozę. Nowy kolor włosów to powrót do korzeni.

Olga Bołądź to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Przez lata trwającej kariery pokazała nam swoje pięćdziesiąt twarzy, wcielając się w najróżniejsze role w skrajnych klimatach. I choć te oblicza ukazały ją jako osobę bardzo zmienną, w rzeczywistości gwiazda stawia raczej na delikatne nowości. Tym razem jednak udało jej się nas naprawdę zaskoczyć. Nowa fryzura wzbudziła zachwyt wśród wszystkich fanów. Korzystna zmiana?

Zobacz wideo "Trzy lata bez farby właśnie dobiegły końca". Olga Bołądź relacjonowała swoją wizytę u fryzjera

Olga Bołądź przeszła metamorfozę. Nowy kolor włosów to powrót do natury

Olga Bołądź w ostatnim czasie pokazała, że zmiany to rzecz, która każdemu z nas czasami wychodzi na dobre. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w pięknych blond włosach, które ostatecznie podzieliły zdania fanów. Tym razem jednak wszelkie sztuczności poszły na bok, a na pierwszy plan wyszła niezastąpiona natura. Mimo że aktorka jest bardzo aktywna zawodowo, a doba wydaje się dla niej zbyt krótka, nigdy nie zapomina o wiernych fanach. Tak było również tym razem. Wielkie zmęczenie wielogodzinnymi staraniami na planie filmowym zwieńczyła wpisem na Instagramie z dodatkiem wielkiej niespodzianki.

Dochodzi 23, skończyłam zdjęcia, skończyłam film. Praca do nocy, zmiana koloru włosów Przy tym tempie i intensywności to najważniejsze dbać o siebie, swoją skórę i swoje kochane dłonie (…)
 

Nowy kolor włosów aktorki to powrót do korzeni, a natura, jak zwykle, okazała się nieomylna, bo Olga wygląda przepięknie. Koloryzacja zahacza nieco o strawberry bronze hair, który lansują w tym roku największe trendsetterki mody. Nie chcemy jednak snuć błędnych domysłów – być może to gra światła. Tak czy owak, delikatny brąz na głowie aktorki to piękne odświeżenie i odmłodzenie looku. Nasze zdanie podzielają również fani, którzy nie szczędzili komplementów:

Nie ma to jak brunetka ??????
Oleńka wyglądasz pięknie 
Najpiękniejsza na świecie ????????
Jejku, jaka 18-nastolatka ????????
Brąz! <3
Zawsze twierdziłem, że polskie kobiety są najpiękniejsze na świecie. Naturalne piękno w czystej postaci to właśnie to zdjęcie. 

Dobre zmiany to zawsze powód do radości. Być może lato okaże się dla Olgi wyjątkowo łaskawe w tej kwestii?

Więcej o: