Dominika Gawęda z Blue Cafe zmieniła kolor włosów. Jak wygląda w najmodniejszej fryzurze sezonu?

Dominika Gawęda zmieniła fryzurę. Wokalistka zespołu "Blue Cafe" pojawiła się niedawno na modowym wydarzeniu w zupełnie nowym kolorze włosów. Celebrytka Pozostała przy dotychczasowej długości, ale znacznie przyciemniła swoje pasma. Jej nowy wizerunek przypadł do gustu fanom. Na Instagramie zespołu postanowili skomentować jej metamorfozę.

Dominika Gawęda niedawno wzięła udział w pokazie mody organizowanym przez MMC. Podobnie, jak dla innych celebrytów, był to jeden z pierwszych większych eventów, na którym mogła pojawić się po pandemii koronawirusa. Wokalistka chętnie pozowała do zdjęć, czego nie można powiedzieć o udzielaniu wywiadów. Niechętna do rozmowy gwiazda spławiła jednego z dziennikarzy. Nieco buntowniczy charakter celebrytki, wcześniej podkreślały jej rude włosy. Tym razem postawiła na bardziej stonowany kolor, pozostając przy dawnej długości włosów. Na Instagramie zespołu Blue Cafe pojawiło się jej zdjęcie. Jak wygląda?

Zobacz wideo Marta Manowska o zmianie fryzury

Dominika Gawęda przeszła metamorfozę! Jej long bob w nowym kolorze wygląda świetnie

Dominika Gawęda przez lata eksperymentowała z rozmaitymi fryzurami. Wokalistkę mogliśmy oglądać w jej naturalnie ciemnych włosach, ale też rudym, jasnym blondzie, czy miodowym brązie. Od pewnego czasu jest wierna jednemu uczesaniu włosów i jest nim ponadczasowy long bob. To fryzura uniwersalna, która pasuje do różnych stylizacji. Jest modna od wielu sezonów i pasuje do niemal każdego kształtu twarzy. Nic dziwnego, że Dominika Gawęda wygląda w niej bardzo korzystnie. Frontmanka zespołu "Blue Cafe" w ubiegłym roku prezentowała swoją fryzurę w rudym, odważnym kolorze. Tym razem pokazała się w nieco bardziej stonowanym odcieniu, jakim jest czekoladowy brąz. Bardzo jej w nim do twarzy. 

 

Dominika Gawęda na pokazie mody w nowej fryzurze. Co tam robiła?

Okazuje się, że udział Dominiki Gawędy na evencie modowym nie był bezcelowy. Celebrytka pojawiła się tam również z przyczyn zawodowych, ponieważ jej partner sceniczny Paweł Rurak, stworzył muzykę do muzycznego show. Na wydarzeniu nie zabrakło też innych celebrytów po równie spektakularnych metamorfozach. Uwagę tłumów przykuła m.in Kasia Stankiewicz w niebanalnej stylizacji. 

Dominika Gawęda w long bobie i ciemnych włosach. Co na to fani?

Dominika Gawęda, mimo tego, że popularność zespołu "Blue Cafe" nieco przygasła, nadal może pochwalić się gronem fanów. Na Instagramie profil zespołu obserwuje ponad 9000 osób. Choć to niewielka grupa, to miłośnicy Pawła Ruraka i Dominiki Gawędy śledzą ich niemal każdy krok i regularnie komentują zamieszczane przez duet posty w mediach społecznościowych. Dominika Gawęda na evencie modowym ubrała się w stylową sukienkę w zwierzęcy print. Zestawiła ją z najmodniejszymi ażurowymi sandałkami. Stylizacja piosenkarki, a także nowa fryzura, przypadły do gustu fanom. Pod zdjęciem wokalistki napisali:

Dominiko jak zawsze wyglądasz bardzo dobrze
Pięknie!
Drapieżna
 
Więcej o: