Shakira skorzystała z rady teściowej. To najgorsza fryzura w jej życiu

Shakira od lat pozostaje wierna burzy loków, jednak zdarzyło się, że za namową teściowej zdecydowała się na metamorfozę. "Och, jakie to okropne! To naprawdę zła fryzura!" - żaliła się w materiale wideo nagranym dla brytyjskiego Vogue'a.

Shakira zadebiutowała na scenie jako nastolatka. Pierwszy swój klip po angielsku "Whanever, whanever" nagrała w 2001 roku i to wtedy zdobyła serca widzów, jako artystka o niesamowitym głosie i pięknej burzy blond loków. Chociaż przez lata zdarzało jej się eksperymentować z wyglądem, zawsze powracała do swojej charakterystycznej fryzury. Chociażby na początku tego roku mogliśmy podziwiać jej różowe pasma. W rozmowie z brytyjską edycją magazynu Vogue przyznała, że jedna z fryzur szczególnie zapadła jej w pamięci. A winą za nieudaną metamorfozę obarcza... teściową.

Zobacz wideo Iza Miko w czerwonych włosach

Shakira w najgorszej fryzurze w swoim życiu

Na początku 2012 roku w Cannes Shakira została uhonorowana przez francuskie Ministerstwo Kultury. Gwiazda pojawiła się na gali w krótkich blond włosach oraz delikatnej grzywce. Wywinięte pasma stworzyły efekt "hełmu" i dodały Shakirze co najmniej 10 lat. Vogue przypomniał piosenkarce tę stylizację.

Och, jakie to okropne! To naprawdę zła fryzura!

- przyznała. Okazało się, że nieudanej metamorfozie jest winna teściowa. Montserrat Bernabeu doradziła gwieździe, że ma zniszczone włosy i powinna je podciąć.

 
Skorzystałam z rady teściowej. […] To najgorszy błąd mojego życia

- stwierdziła Shakira i zwróciła się bezpośrednio do teściowej. 

Już nigdy nie skorzystam z twoich porad kosmetycznych!

- podkreśliła. Nagranie dostępne jest TUTAJ.

Więcej o: