Antek Królikowski zaskoczył swoją nową fryzurą. Fani: "Taki trochę hipis"

Antoni Królikowski podzielił się na swoim nowym zdjęciem, na którym zaskoczył swoją nową fryzurą. Jak teraz wygląda? Fanki oraz fani twierdzą, że bardzo mu pasuje taki styl. Niektórzy zauwarzyli również podobieństwo do ojca. - Cały tata. Przystojniak - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Joanną Opozdą

Antoni Królikowski jest najstarszym synem pary aktorskiej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz śp. Pawła Królikowskiego i podążając ścieżką rodziców, również postanowił spełniać się w tym zawodzie. Obecnie Antek Królikowski jest jednym z popularniejszych aktorów w Polsce, a rozpoznawalność przyniosły mu rolę w takich produkcjach, jak "Czas honoru", "Bodo", "Miasto 44" czy "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" czy angaże w filmach Patryka Vegi, z którym często współpracuje - zagrał np. w filmie "Polityka", "Bad Boy", a także "Pętla". Choć Antoni Królikowski nie jest najaktywniejszym aktorem w social mediach, to od czasu do czasu pokazuje na swoim profilu wybrane momenty z życia, zwłaszcza tego zawodowego, publikując np. zdjęcia z planów filmowych.

Antoni Królikowski zaskoczył na Instagramie swoją nową fryzurą. Jak teraz wygląda?

Ostatnio Antoni Królikowski podzielił się na swoim instagramowym profilu fotografią zrobioną w trakcie zdjęć do filmu "Kryptonim Polska". - Kolega Wełna @welnicki zrobił mi tę fotkę przy Zbawiksie w trakcie zdjęć do filmu #KryptonimPolska #komedia #filmpolski #onset - napisał Antek Królikowski. Fanki oraz fani momentalnie dostrzegli nową fryzurę aktora. Jaką? Dredy, która stworzone została najprawdopodobniej na potrzeby charakteryzacji filmowej. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którym ewidentnie przypadła do gustu metamorfoza aktora.

Cały tata
Przystojniak się z Ciebie zrobił
Taki trochę hipis 
Fajna fryzurka
Przystojniak
Dobry fryz
Wyglądasz bosko

- czytamy.

 
Więcej o: