Mandaryna już nie jest blondynką! Fani: "Jak dobre wino". Jest nie do poznania

Mandaryna zmieniła kolor włosów! Pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Na jej głowie nie ma już śladu po włosach w kolorze blond. To glowing bronze, czyli jedna z najmodniejszych koloryzacji sezonu. Tancerka opublikowała zdjęcie z salonu fryzjerskiego i zachwyciła fanów.

Marta "Mandaryna" Wiśniewska zmieniła fryzurę. Celebrytka zdecydowała się na mocny look. Postanowiła zostać przy swojej dotychczasowej stylizacji włosów, ale w ciemnym wydaniu. Trzeba przyznać, że ten odcień bardzo jej pasuje. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z salonu fryzjerskiego. Ta fryzura, to jeden z hitów na lato 2021, czyli glowing bronze. Lśniący brąz podkreślił jej urodę i dodał nieco "pazura". Dodatkowo, artystka lekko pofalowała włosy, nadając im lekkiego, delikatnego wyglądu. Fani postanowili skomentować zdjęcie. Z aprobatą przyjęli metamorfozę gwiazdy. Uznali, że jest ona...jak dobre wino. 

Zobacz wideo Wielka metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

Mandaryna już nie jest blondynką! Wybrała modną fryzurę glowing bronze

Mandaryna przeszła metamorfozę. Chociaż w przeszłości decydowała się już na mocne zmiany wizerunku, to ta koloryzacja zaskoczyła fanów. W latach swojej największej kariery muzycznej miała długie blond włosy, bordowe pasemka, warkoczyki, a nawet dredy. Teraz, kiedy skupiła się przede wszystkim na prowadzeniu swojej szkoły tańca, uderza w bardziej klasyczny look. Od jakiegoś czasu na jej głowie obserwujemy klasyczną fryzurę typu long bob. To uniwersalna stylizacja włosów, która pasuje na różne okazje. Artystka poszła o krok dalej i zrezygnowała ze swojego dotychczasowego ciepłego blondu. Postawiła na najmodniejszy w tym sezonie glowing bronze. Wygląda fantastycznie!

 

Grażyna Wolszczak na wakacjach z synem. Miejscowi wzięli go za jej męża Grażyna Wolszczak opowiedziała o powikłaniach po COVID-19. Choroba wpłynęła na jej wygląd

Marta Wiśniewska w modnej fryzurze long bob i ciemnych włosach. Fani zachwyceni!

Marta "Mandaryna" Wiśniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie z wizyty u fryzjera. Artystka od lat decyduje się na metamorfozy u znanego fryzjera gwiazd, Kajetana Góry. Co ciekawe, z jego usług korzystają też pozostałe byłe żony Michała Wiśniewskiego m.in Anna Świątczak i Dominika Tajner. Zdjęcie w nowej fryzurze podpisała cytatem z piosenki Ryszarda Rynkowskiego pt. "Dziewczyny lubią brąz":

Latem ... „Dziewczyny lubią brąz".... jak śpiewał Ryszard ...
 

Fani postanowili skomentować jej nowy wizerunek. Byli zachwyceni i zasugerowali nawet, że celebrytka pięknieje wraz z wiekiem. Komplementy dotyczyły fryzury, ale też jej niewątpliwej urody:

Niczym 18-stka!
Jak dobre wino
Piękna z Pani kobieta, zmiana na plus

Niestety, gwiazda nie przefarbowała włosów na stałe. Jest to perfekcyjnie wykonana słowiańska peruka.

Wavy bob Dzięki tej fryzurze twoje włosy będą gęstsze! Choopy bob to najmodniejsze cięcie tego lata

Mandaryna powraca z nowym projektem. Nie chodzi tylko o taniec

Marta Wiśniewska pojawiła się w show-biznesie jako tancerka i choreografka w zespole Ich Troje, a potem żona Michała Wiśniewskiego, a także wokalistka. Dziś wiedzie spokojne życie ze swoją dwójką dzieci, Xavierem i Fabienne. Ma własną szkołę tańca, która osiąga liczne sukcesy i organizuje wyjazdy dla dzieci i młodzieży. W tym roku, artystka przygotowała jednak coś specjalnego. To niezwykły performance, który opowiada o emocjach. Niezwykłe show nosi tytuł "oŚĆ!" i jest połączeniem głosu i ciała. Najbliższy spektakl możemy zobaczyć już 25.06 w teatrze "Alchemia" w Krakowie. Trzymamy kciuki!

 
Więcej o: