Mandaryna już nie jest blondynką! Fani: "Jak dobre wino". Jest nie do poznania

Mandaryna zmieniła kolor włosów! Pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Na jej głowie nie ma już śladu po włosach w kolorze blond. To glowing bronze, czyli jedna z najmodniejszych koloryzacji sezonu. Tancerka opublikowała zdjęcie z salonu fryzjerskiego i zachwyciła fanów.

Marta "Mandaryna" Wiśniewska zmieniła fryzurę. Celebrytka zdecydowała się na mocny look. Postanowiła zostać przy swojej dotychczasowej stylizacji włosów, ale w ciemnym wydaniu. Trzeba przyznać, że ten odcień bardzo jej pasuje. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z salonu fryzjerskiego. Ta fryzura, to jeden z hitów na lato 2021, czyli glowing bronze. Lśniący brąz podkreślił jej urodę i dodał nieco "pazura". Dodatkowo, artystka lekko pofalowała włosy, nadając im lekkiego, delikatnego wyglądu. Fani postanowili skomentować zdjęcie. Z aprobatą przyjęli metamorfozę gwiazdy. Uznali, że jest ona...jak dobre wino. 

Zobacz wideo Wielka metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

Mandaryna już nie jest blondynką! Wybrała modną fryzurę glowing bronze

Mandaryna przeszła metamorfozę. Chociaż w przeszłości decydowała się już na mocne zmiany wizerunku, to ta koloryzacja zaskoczyła fanów. W latach swojej największej kariery muzycznej miała długie blond włosy, bordowe pasemka, warkoczyki, a nawet dredy. Teraz, kiedy skupiła się przede wszystkim na prowadzeniu swojej szkoły tańca, uderza w bardziej klasyczny look. Od jakiegoś czasu na jej głowie obserwujemy klasyczną fryzurę typu long bob. To uniwersalna stylizacja włosów, która pasuje na różne okazje. Artystka poszła o krok dalej i zrezygnowała ze swojego dotychczasowego ciepłego blondu. Postawiła na najmodniejszy w tym sezonie glowing bronze. Wygląda fantastycznie!

 

Marta Wiśniewska w modnej fryzurze long bob i ciemnych włosach. Fani zachwyceni!

Marta "Mandaryna" Wiśniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie z wizyty u fryzjera. Artystka od lat decyduje się na metamorfozy u znanego fryzjera gwiazd, Kajetana Góry. Co ciekawe, z jego usług korzystają też pozostałe byłe żony Michała Wiśniewskiego m.in Anna Świątczak i Dominika Tajner. Zdjęcie w nowej fryzurze podpisała cytatem z piosenki Ryszarda Rynkowskiego pt. "Dziewczyny lubią brąz":

Latem ... „Dziewczyny lubią brąz".... jak śpiewał Ryszard ...
 

Fani postanowili skomentować jej nowy wizerunek. Byli zachwyceni i zasugerowali nawet, że celebrytka pięknieje wraz z wiekiem. Komplementy dotyczyły fryzury, ale też jej niewątpliwej urody:

Niczym 18-stka!
Jak dobre wino
Piękna z Pani kobieta, zmiana na plus

Niestety, gwiazda nie przefarbowała włosów na stałe. Jest to perfekcyjnie wykonana słowiańska peruka.

Mandaryna powraca z nowym projektem. Nie chodzi tylko o taniec

Marta Wiśniewska pojawiła się w show-biznesie jako tancerka i choreografka w zespole Ich Troje, a potem żona Michała Wiśniewskiego, a także wokalistka. Dziś wiedzie spokojne życie ze swoją dwójką dzieci, Xavierem i Fabienne. Ma własną szkołę tańca, która osiąga liczne sukcesy i organizuje wyjazdy dla dzieci i młodzieży. W tym roku, artystka przygotowała jednak coś specjalnego. To niezwykły performance, który opowiada o emocjach. Niezwykłe show nosi tytuł "oŚĆ!" i jest połączeniem głosu i ciała. Najbliższy spektakl możemy zobaczyć już 25.06 w teatrze "Alchemia" w Krakowie. Trzymamy kciuki!

 
Więcej o: