Magda Narożna postawiła na totalną metamorfozę. Fani są jednogłośni: "Petarda"

Magda Narożna postawiła na totalne zmiany. Jej słynny irokez stał się przeszłością, a nowa fryzura to synonim delikatności. Co na to fani? W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Fryzura jest boska!

Czasami lato wzbudza w nas chęć do podjęcia nietuzinkowych działań. Zmieniamy fryzury, wystrój kuchni czy podejście do życia – wszystko na wagę złota. Magda Narożna, wokalistka zespołu „Piękni i Młodzi" wie, że lato motywuje do wprowadzenia w swoje życie odrobiny szaleństwa. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zaskoczyło wiernych fanów. Metamorfoza piosenkarki bije na kolana! Czy jej nowa fryzura jest początkiem wielkiego przewrotu?

Zobacz wideo Magda Narożna planuje ślub? „Nikt nie będzie o tym wiedział"

Magda Narożna w nowej fryzurze. Co na to wierni fani? Komentarze są jednogłośne

Magda Narożna słynęła z bardzo charakterystycznej fryzury. Jej delikatny irokez stał się jej znakiem rozpoznawczym, a disco polo wybrzmiewało z looku piosenkarki jak nigdy od niczego. Być może właśnie dlatego jej metamorfoza stała się tak ikoniczna i awangardowA. Wokalistka zespołu „Piękni i młodzi" postawiła na zakręcone pasma. W tym roku kręcone włosy szczycą się szczególną uwagą trendów. Niesforność, delikatność i niesamowite wyrafinowanie zakręconych kosmyków jest odbiciem czasów, w których przyszło nam żyć – musimy być przygotowane na każdą ewentualność, nawet jeśli wszystko wydaje się stabilne. Ale fryzura to nie koniec nowości. Zgodnie z zapowiedzią Magdy, czeka nas wielka premiera nowego klipu.

Zaledwie kilka dni dzieli nas od Premiery najnowszego utworu :) jaram się bardzo ! A dziś przedstawiam Wam przepiękną @juanaxjohanna Która powaliła wszystkich na kolana ! Asiu kamera Cię kocha ! Kto czeka z niecierpliwością by zobaczyć efekty naszej pracy ? Życzymy Wam miłego dnia ????
 

Fryzura wokalistki jest godna naśladowania. Dlaczego? Z dwóch powodów. Po pierwsze paryski blond. Nałożenie na pasma kilku kolorów blondu odświeża look i buduje piękną bazę dla odbicia promieni słonecznych. Dzięki temu twarz wygląda niesamowicie świeżo, bez względu na ułożenie włosów. Po drugie – loki. Kręcone włosy zatrzymują w sobie enigmę. Są tajemnicze, niesforne i urokliwe. Coraz więcej kobiet decyduje się nawet na starą dobrą trwałą, tylko po to, by choć na jakiś czas wykorzystać ich potencjał. Magda postawiła na najmodniejsze połączenie, a jej irokez stał się elementem przeszłości. Musimy przyznać, że piosenkarka prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Podobnego zdania są także fani. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Pięknie żadnej innej zmiany bardzo mi się podoba pani w tej fryzurce ??????????
Zdecydowanie w loczkach lepiej ??
Magda włosy petarda, wyglądasz bosko ?? 
Świetna fryzura odmładza ??
Więcej o: