Zaskakująca metamorfoza Agnieszki Chylińskiej. Odważny kolor zachwycił jej fanów: "wow, mega!"

Agnieszka Chylińska nigdy nie bała się eksperymentować z wizerunkiem, co rusz zaskakując fanów kolejną metamorfozą. Teraz artystka po raz kolejny postanowiła zaszaleć z fryzurą, decydując się na naprawdę odważny kolor.

Agnieszka Chylińska jest obecna na polskiej scenie muzycznej już od 25 lat. W tym czasie zdążyła zaprezentować nam szereg naprawdę odmiennych wcieleń. Jej długie czarne włosy z początków kariery dawno zniknęły, ustępując miejsca innym wariackim fryzurom o różnych kształtach i kolorach. Piosenkarka od jakiegoś czasu jest jednak wierna równie charakterystycznemu długiemu irokezowi. Teraz, z okazji powrotu na plan Mam Talent, którego jest jurorką, postanowiła odświeżyć fryzurę.

Zobacz wideo

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

Chylińska udostępniła na swoim Instagramie wideo z planu, na którym żartuje wraz z pozostałymi jurorami talent show - Jankiem Klimentem i Małgorzatą Foremniak. To jednak nie ich żarty, a nowa fryzura Chylińskiej wzbudziły największą uwagę fanów. Piosenkarka zdecydowała się bowiem zmienić kolor włosów - niebieski, który ostatnio mogliśmy podziwiać na jej głowie ustąpił miejsca soczystej, lekko wpadającej w żółć, zieleni.

 

Nową fryzurą postanowiła pochwalić się także w osobnym poście, publikując zbliżenie oryginalnego cięcia, wystylizowanego dodatkowo karbownicą. "Młody jęczmień" - podpisała żartobliwie fotografię.

Zmiana przypadła do gustu fanom piosenkarki, którzy chętnie komplementowali ją w komentarzach.

W imię zasady...nigdy taka sama... zawsze piękna
Nieprzewidywalna i za to cię uwielbiam
Wow, mega!

- pisali zachwyceni.

Więcej o: