Justyna Szyc-Nagłowska przeszła metamorfozę. Żona Borysa Szyca ma najmodniejszą fryzurę na lato 2021

Justyna Szyc-Nagłowska zmieniła fryzurę. Postawiła na modną stylizację włosów, która całkiem ją odmieniła. Ma jeden z największych trendów na lato 2021. To short bob w wersji blond, który świetnie podkreśla jej urodę. Ten chłodny odcień, to hit sezonu, który jest stylowy i bardzo oryginalny. Dziennikarka napisała pod zdjęciem: "Na głowie mam lato". Jak wygląda?

Justyna Szyc-Nagłowska od jakiegoś czasu zachwyca nas swoją fryzurą w kolorze blond. Tym razem, postanowiła ją nieco odświeżyć, a efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Dziennikarka zmieniła swój wizerunek, podkreślając urodę mocnym cięciem i zdecydowaną koloryzacją. Postawiła na fryzurę short bob w kolorze szwedzkiego blondu. Włosy obcięte na prosto zyskują na objętości, a chłodny kolor podkreśla urodę żony Borysa Szyca. Wygląda młodo i bardzo kobieco. Efektem metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Nie ukrywa, że to zmiana na lato. To dobry wybór, ponieważ ta fryzura sprawdzi się podczas upałów. Nie jest zbyt długa i bardzo łatwo się układa. Nie wymaga też skomplikowanej pielęgnacji

Zobacz wideo Boryc Szyc zapewnił obszerną relację z Oscarów Wybierz serwis

Justyna Szyc-Nagłowska ma nową fryzurę! To Blond bob w modnym, chłodnym kolorze

Justyna Szyc-Nagłowska pochwaliła się zdjęciem z salonu fryzjerskiego. Postanowiła odświeżyć swój wizerunek, a na jej głowie pojawił się krótki bob bez grzywki. Włosy zostały wyprostowane, zmianie uległ również ich kolor. Dziennikarka postawiła na chłodny odcień, czyli szwedzki blond. Ten kolor to hit na lato, który uwielbiają gwiazdy. Włosy celebrytki sięgają teraz do połowy szyi i wyglądają na lśniące i mocne.

Marta 'Mandaryna' Wiśniewska Mandaryna już nie jest blondynką! Fani: "Jak dobre wino". Jest nie do poznania

 

Justyna Szyc-Nagłowska przeszła metamorfozę. To specjalna zmiana na lato

Justyna Szyc-Nagłowska lubi zmiany. Można tak wnioskować po jej poście na Instagramie, w którym napisała, że zdecydowała się na metamorfozę z okazji lata, które w końcu nadeszło. Przy okazji, jej odświeżony wizerunek zwiastuje urodziny dziennikarki, które mają miejsce już niedługo. Podziękowała również swojemu fryzjerowi, który trzeba przyznać, że wykonał dobrą robotę. Pod zdjęciem czytamy:

Lubię zmiany. Te w głowie najbardziej ale te na głowie też. @dawid_krynicki autorem letnich porządków na mojej głowie. Tadam! (...) Na głowie mam lato w głowie lato, zaraz mam urodziny. Czuję, że to mój czas i będę celebrować lipiec

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w nowym kolorze włosów. Jak teraz wygląda?

Justyna Szyc-Nagłowska ma short boba w kolorze blond. Które gwiazdy mają taką fryzurę?

Short bob w kolorze blond, to popularna fryzura tego lata. Jest jedną z najmodniejszych propozycji na ten sezon, a więc nic dziwnego, że gwiazdy podążają za tym trendem. Na podobną stylizację włosów zdecydowała się niedawno Katarzyna Stankiewicz. Blond bob, to także znak rozpoznawczy Darii Zawiałow.

 
Więcej o: