Margot Robbie w odcieniu "burnt caramel" wygląda obłędnie. Fani: Oszałamiająca fryzura

Margot Robbie została gwiazdą najnowszego numeru brytyjskiego wydania "Vogue". Jej nowa fryzura, którą zaprezentowała na łamach magazynu, zachwyciła fanów i jak przewidują styliści, ma szansę zostać prawdziwym hitem sezonu.

Margot Robbie dla roli jest gotowa do naprawdę wielu poświęceń, prezentując nam tym samym na ekranie szereg naprawdę spektakularnych metamorfoz. W prywatnym życiu stawia jednak na prostotę i minimalizm, rzadko decydując się na jakiekolwiek zmiany w wyglądzie. Wraz z nadejściem lata aktorka zdecydowała się jednak odświeżyć wizerunek, decydując się na subtelną, ale efektowną metamorfozę.

Zobacz wideo

Margot Robbie ma nową fryzurę

Margot Robbie znalazła się na okładce najnowszego numeru "Vogue", i to właśnie na łamach pisma zaprezentowała swoją nową fryzurę. Aktorka, która przez lata kariery wierna były pasmom w kolorze jasnego blondu, zdecydowała się przyciemnić włosy, stawiając na intrygującą koloryzację w odcieniu spalonego karmelu. Nowy kolor nadał jej fryzurze pożądanej obecnie trójwymiarowości, którą dodatkowo wzmocniło mocne cieniowanie tuż przy twarzy.

Bermudy damskieTe spodnie miały swoje 5 minut w latach 80. - teraz wracają na salony! Oferty z sieciówek zachwycają

Fani nie mogli ukryć zachwytu tą drobną, ale naprawdę efektowną zmianą, czemu dali wyraz licznie komplementując aktorkę w komentarzach pod zdjęciami udostępnionymi na Instagramie magazynu.

Kocham jej fryzurę!
Ta grzywka
Wygląda pięknie
Oszałamiająca fryzura

- pisali zachwyceni fani.

 

Trzeba przyznać, że fryzura aktorki wygląda naprawdę spektakularnie, a przy tym bardzo naturalnie. I jak przewidują styliści, już wkrótce zawładnie ulicami, stając się najmodniejszym uczesaniem sezonu.

Marina Łuczenko-Szczęsna odpowiada na złośliwą zaczepkę. Chodzi o zarobki jej mężaMarina Łuczenko pozuje na tle prywatnego samolotu. "To jest właśnie sposób na hejterki"

Więcej o: