Maja Sablewska już nie jest blondynką. Nowy kolor włosów odjął jej lat. Fani: jak 16-latka

Maja Sablewska, chociaż karierę w mediach zaczynała, jako czarnowłosa menadżerka Dody i Edyty Górniak, od lat wierna była fryzurze w odcieniach ciemnego blondu. Wraz z nadejściem lata zdecydowała się jednak na radykalną metamorfozę i ponownie przyciemniła włosy, wzbudzając tym zachwyt wśród fanów.

Maja Sablewska zniknęła z mediów, skupiając się na prowadzeniu projektów poza telewizją. I choć w pamięci Polaków zapisała się jako menadżerka największych polskich gwiazd, dzisiaj ceniona jest przede wszystkim za swoje wyczucie stylu.

Zobacz wideo

Maja Sablewska w nowym kolorze włosów

Sablewska dzieli się swoimi stylizacjami na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 500 tys. użytkowników, którzy chętnie inspirują się jej stylem. I to właśnie w mediach społecznościowych pochwaliła się swoją metamorfozą. Stylistka udostępniła na Instagramie selfie, na którym prezentuje fanom nową fryzurę. Jej ciemne blond włosy z jasnym refleksami zastąpiły pasma w kolorze głębokiego brązu.

 

Metamorfoza bardzo przypadła do gustu jej fanom, czemu dali wyraz w licznym komentarzach pod fotografią. Większość z nich zgodnie uznała, że nowy kolor bardzo odmłodził stylistkę.

Cudownie, jak świeżo i młodziutko - po prostu idealnie
Jak 16-latka
Coraz młodsza
Przepięknie
Wyglądasz jak nastolatka
Jak patrzę na Ciebie, to przychodzi mi na myśl "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Czym starsza, tym młodsza

- pisali urzeczeni metamorfozą fani. I trudno się z nimi nie zgodzić. Nowy kolor naprawdę pasuje stylistce, nadając jej twarzy młodzieńczego wyrazu. 

Więcej o: