Katarzyna Sokołowska w nowej odsłonie. Postawiła na platynowy blond. Fani: jak Agnieszka Woźniak-Starak

Katarzyna Sokołowska z okazji urodzin swojego partnera postawiła na spektakularną metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Zmiana, chociaż tylko chwilowa, zachwyciła jej fanów.

Katarzyna Sokołowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze wspólnego świętowania urodzin jej partnera, Artura Kozieja. Reżyserka pokazów mody postanowiła zaskoczyć swojego wybranka i specjalnie na tę okazję sprezentowała sobie spektakularną metamorfozę.

Zobacz wideo

Katarzyna Sokołowska w blond włosach

Na opublikowanych przez Sokołowską fotografiach możemy zobaczyć ją w zupełnie nowej, zaskakującej odsłonie. Reżyserka pokazów, która od lat wierna jest krótkim włosom, pozuje na nich w długich lokach w kolorze platyny. "Dziewczyna na Urodziny. Wszystkiego! Moje Kochanie" - napisała pod zdjęciami.

Fani, choć zdziwieni metamorfozą, zaczęli licznie komplementować nowy wizerunek jurorki Top Model. A niektórzy z nich porównali ją nawet do innej polskiej gwiazdy, Agnieszki Woźniak-Starak.

Ooo nie poznałam
Super metamorfoza
Klasa w każdym wydaniu
Super w tych włosach, dużo młodsza
Bomba!
Kasiu, jest ogień!
Ależ podobieństwo do Agnieszki Woźniak-Starak

- pisali zachwyceni.

 

Fryzura, która radykalnie odmieniła wizerunek reżyserki, okazała się być jednak tylko peruką, założoną w ramach prezentu.

Więcej o: