Pearly Golden to nowy sposób na baleyage. Na tę koloryzację postawiła sama Jennifer Lopez

Baleyage na dobre powrócił do łask. Tym razem jednak w unowocześnionej odsłonie. "Pearly Golden" to intrygująca i naprawdę subtelna wersja kultowej niegdyś koloryzacji.

Mimo że pięć minut tej kultowej koloryzacji już dawno minęło, baleyage regularnie powraca do łask w wakacyjnym okresie. Tak stało się i w tym sezonie. Koloryzacja jednak znacząco odróżnia się od modnej kiedyś kontrastowej wersji baleyage, kiedy to jasne pasemka miały znacznie odróżniać się od ciemniejszej bazy. Teraz liczy się przede wszystkim subtelność i efekt naturalnego rozjaśnienia włosów przez słońce.

Zobacz wideo

Pearly Golden — koloryzacja na lato 2021

Pearly Golden, bo tak nazywa się najnowszy trend w koloryzacji, to delikatna wersja baleyage, w której refleksy są tylko odrobinę jaśniejsze od bazowego koloru włosów. Kluczem tej koloryzacji jest płynne przejście kolorów, co ma dać jak najbardziej naturalny efekt. Delikatne pojaśnienia w złotej tonacji znacząco odświeżą fryzurę, a co najważniejsze nie wymagają częstego odświeżania u fryzjera, dlatego jest to świetna propozycja na lato.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan w najmodniejszej sukience tego sezonu. Fani: "Petarda!"

Na podobną koloryzację zdecydowała się także Jennifer Lopez, która postawiła na jaśniejsze pasemka tuż przy twarzy. Piosenkarka modną koloryzację połączyła z równie stylową kurtynową grzywką, czym wzbudziła zachwyt wśród fanów.

 
Wow, też chce takie włosy
Przepięknie
Potrzebuję takiej fryzury!

- pisali zachwyceni pod zdjęciem opublikowanym przez fryzjera gwiazdy, Chrisa Appletona. Podoba Wam się?

Ewa Minge znalazła nietypowe zastosowanie szczoteczki do zębów. Możecie być zaskoczeniEwa Minge znalazła nietypowe zastosowanie szczoteczki do zębów. Możecie być zaskoczeni

Więcej o: