Katarzyna Skrzynecka jest nie do poznania! W nowej fryzurze wygląda "jak Sophia Loren"

Nowa metamorfoza Katarzyny Skrzyneckiej zaskoczyła wszystkich - od wiernych fanów aż po biernych obserwatorów. Zdaniem wielu w tym kolorze włosów wygląda zupełnie jak słynna Sophia Loren. Dlaczego aktorka zdecydowała się na tak odważny krok?

Gdy mówimy o Katarzynie Skrzyneckiej przed oczami, pojawiają się nam jej niesamowicie charakterystyczne blond włosy. Znamy ją w tym wydaniu od zawsze, a każda, nawet najmniejsza zmiana wizerunku nie umyka naszemu czujnemu oku. Tym razem jednak celebrytka przeszła samą siebie. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał, a nowy image zupełnie odmienił nasz sposób patrzenia na dotychczasowe atrybuty. Nowa koloryzacja i cięcie to krok w stronę wielkich przełomów. Jakie powody kierowały decyzją Kasi?

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę. Jak wygląda w zupełnie nowym kolorze włosów?

Choć życie Kasi już od jakiegoś czasu idzie w kierunku wielkich zmian, niektóre z nich stały się dla nas wielkim zaskoczeniem. Mówimy tu przede wszystkim o diecie, którą aktorka wprowadziła do swojej codzienności. Rezygnacja z mięsa i wysokokalorycznych produktów ma być zwrotem w stronę zdrowego i świadomego przeżywania każdego kolejnego dnia. Nie mówiąc już o efektach sylwetkowych, które naprawdę wprawiają w  wielki podziw. Mimo wszystko każda metamorfoza bywa naprawdę zaskakująca, nawet jeśli spodziewamy się zmian. Niedawno na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie, o którym mówi cała Polska. Blond pasma zastąpił zupełnie nowy kolor włosów i nie tylko. Asymetryczna grzywka, mocno postrzępione kosmyki do ramion i kasztanowy brąz sprawił, że spojrzeliśmy na aktorkę z zupełnie nowej perspektywy.

 

Okazuje się, że nowy wygląd Kasi to jedynie charakteryzacja do spektaklu „KŁAMSTWO", w którym aktorka wciela się w rolę przebiegłej Alice.

Postać Alice, we francuskiej sztuce "?ŁAMSTWO", czasem bywa brunetką...czasem blondynką...czasem mówi prawdę, czasem wiarygodnie kłamie...lecz najchętniej manipuluje prawdą lub kłamstwem innych ... ?????????? Kolejne spektakle - we wrześniu ?? GORĄCO polecam ????

Katarzyna Skrzynecka w modnej grzywce i nowym kolorze włosów. Co na to fani ?

Mimo że zmiana jest tylko chwilowa, w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Zdaniem fanów aktorka powinna pozostać przy brązie, który sprawia, że jej twarz wygląda młodo i świeżo. Wielu z nich porównało ją nawet do jednej z największych kobiecych ikon, włoskiej aktorki Sophii Loren.

Ależ Ci pięknie w takich włosach.....o mamma mia ???????? jak zapragniesz zmiany- to idź w taką....jest MEGA MOC ??
Śliczna …???? Uwielbiam wszystkie Twoje metamorfozy sceniczne ????
W pierwszej chwili pomyślałem, że to Sofia Loren. ??????
trochę jak Sophia Loren ??
Sofia Loren??
Więcej o: