Magda Gessler pokazała włosy po kąpieli w morzu. Jak wygląda bez burzy loków? Fani: "Ale hot"

Magda Gessler podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym zapozowała bez charakterystycznej dla siebie burzy loków. Okazuje się, że to wszystko za sprawą kąpieli w morzu. - Po morzu włosy szaleją - przyznała restauratorka. Podoba się wam w takim wydaniu?
Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką, właścicielką wielu restauracji oraz osobowością telewizyjną. Ogromną popularność oraz sympatię widzów zapewniło jej prowadzenie programu "Kuchenne rewolucje", który na antenie telewizyjnej obecny jest od 2010 roku. Ku uciesze wielu swoich fanów, Magda Gessler aktywnie prowadzi również swoje media społecznościowe, a na Instagramie zgromadziła już ponad milion obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami, a także nagraniami z życia zawodowego oraz prywatnego.

Magda Gessler pokazała włosy po kąpieli w morzu. Po charakterystycznej burzy loków nie ma śladu. Fani są jednak zachwyceni

Burza blond loków to element wizerunku, z którym Magda Gessler raczej się nie rozstaje. Podczas wakacyjnego wypoczynku postanowiła jednak zrobić mały wyjątek. Na swoim instagramowym profilu udostępniła zdjęcie, na którym pozuje po zachodzie słońca w nietypowej dla siebie fryzurze. Otóż zamiast pełnych objętości loków, na głowie restauratorki pojawiły się delikatne, surferskie fale. 

Po wietrze... Po morzu włosy szaleją i są takie jeszcze mokre, ale mina jest jak przy kręconych :)

- napisała Magda Gessler pod fotografią.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów. Niektórzy przyznali nawet, że według nich Magda Gessler prezentuje się w takim wydaniu jeszcze lepiej:

W prostych włosach jest pani jeszcze lepiej
Ale hot
Przepięknie!
Ikona <3
Mina mówi - jestem zadowolona
Ale cudownie, z uśmiechem pani do twarzy
Jak zwykle pięknie pani wyglada

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: