Sarah Jessica Parker pokazała się w siwych włosach. Tak będzie wyglądać w nowej części "Seksu w wielkim mieście"?

Sarah Jessica Parker została przyłapana przez fotoreporterów podczas spotkania z przyjaciółmi. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci widać gwiazdę w siwych włosach. - Miło jest zobaczyć amerykańską celebrytkę całkowicie naturalną, bez wypełniaczy, botoksu itp. - komentują internauci.
Zobacz wideo Powrót "Seksu w wielkim mieście". Czyli jak filmowcy grają na naszych sentymentach

Serial "Seks w wielkim mieście" zadebiutował na ekranach telewizorów 6 czerwca 1998 roku i momentalnie podbił serca widzek oraz widzów w USA. Niedługo po tym, prawa do emisji zostały wykupione przez ponad 60 stacji z całego świata, a produkcja doczekała się sześciu sezonów i 94 odcinków. Serial został nagrodzony wieloma nagrodami, a dalsze losy bohaterek można było zobaczyć także w dwóch filmach: Seks w wielkim mieście (2008) oraz Seks w wielkim mieście 2 (2010).

Jennifer Lopez pokazała się bez grama makijażu. Jak wygląda? Wideo zaskoczyło fanów (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez pokazała się bez grama makijażu. Jak wygląda? Wideo zaskoczyło fanów

Mimo upływu lat, zarówno serial, jak i filmy nieustannie cieszą się ogromną popularnością, przez co podjęto decyzję o nakręceniu kontynuacji serialu, który będzie nosić nazwę "And Just Like That...". Nie da się ukryć, że jedną z większych gwiazd serialu jest Sarah Jessica Parker, której oczywiście nie zabraknie w nowych odcinkach. Aktualnie trwają nagrania do serialu, a każdy ruch głównych bohaterek śledzony jest przez fotoreporterów.

Sarah Jessica Parker pokazała się w siwych włosach. Tak będzie wyglądać w nowej części "Seksu w wielkim mieście"? Fani: "Pewna siebie i piękna"

Ostatnio Sarah Jessica Parker została sfotografowana podczas spotkania z przyjaciółmi. Na fotografiach widać aktorkę dumnie noszącą naturalnie siwe włosy. Zdjęcia szybko obiegły sieć, a fanki oraz fani z całego świata zastanawiają się, czy właśnie tak Sarah Jessica Parker będzie wyglądać w nowej części "Seksu w wielkim mieście". W komentarzach na Instagramie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz komplementów w kierunku aktorki:

Aniston zrywa znajomości z niezaszczepionymi. 'Nie ma czasu dla osób, które nie słuchają faktów' Jennifer Aniston ma sobowtórkę. Profil tej kobiety robi furorę

Jak pewnie i pięknie wygląda
Miło jest zobaczyć amerykańską celebrytkę, całkowicie naturalną... bez wypełniaczy, botoksu itp. Starzeje się z wdziękiem... uwielbiam jej wygląd
Prawdziwa kobieta starzejąca się z wdziękiem
Wygląda naprawdę pięknie
Tak czy inaczej jest oszałamiająca

- czytamy.

 
Więcej o: