Zosia Ślotała przeszła metamorfozę. Wybrała cięcie z lat 70. To najmodniejsza fryzura sezonu

Zosia Ślotała podzieliła się w sieci efektami swojej metamorfozy. Stylistka postawiła na najmodniejsze cięcie sezonu - shaggy hair. - Wyglądasz rewelacyjnie! Piękny kolor włosów - pisali zachwyceni fani.

Zosia Ślotała zyskała rozpoznawalność za sprawą głośnego związku z Borysem Szycem. Ich relacja już dawno odeszła jednak w zapomnienie, a stylistka od lat tworzy szczęśliwy związek z Kamilem Haidarem, z którym doczekała się dwojga dzieci. Z powodzeniem rozwija także karierę projektanki mody i bizneswoman - jej marki "Petite Maison" i "Mokobebe" z ubraniami i akcesoriami dla dzieci cieszą się wielką popularnością. Ślotała może pochwalić się też dużą liczbą fanów, którzy z uwagą śledzą ją na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia stylizacji, a także ułamki swojej codzienności.

Zobacz wideo

Zosia Ślotała zmieniła fryzurę. To hit sezonu

Ostatnio projektantka ubranek dla dzieci podzieliła się z fanami efektem swojej najnowszej metamorfozy. Znana ze świetnego wyczucia stylu Ślotała odświeżyła kolor włosów, a także wybrała najmodniejsze cięcie sezonu - shaggy hair. Ta kontrowersyjna fryzura z lat 70., ponownie wróciła do łask za sprawą zagranicznych gwiazd - Miley Cyrus, Rihanny i Taylor Swift, które już jakiś czas temu zdecydowały się na podobne uczesanie.

Mąż Janachowskiej wspomina początki związku. 'Odstraszała mnie dziwnymi opowieściami'Izabela Janachowska w białej sukience za niecałe 100 złotych! Fani: Jak chmurka

Mocno pocieniowane i rozmierzwione włosy w stylu Micka Jaggera są świetnym sposobem na odświeżenie wizerunku. Cieniowanie dodaje włosom objętości, a przy tym także odmładza. Co więcej, nie wymagają specjalnej stylizacji - utrzymane w nieładzie prezentują się najlepiej. Dlatego jest to niezwykle praktyczna propozycja, która doskonale sprawdzi się latem.

Fanów zachwyciła metamorfoza Ślotały, którzy nie szczędzili komplementów pod jej adresem. Stylistka postanowiła też ułożyć nową fryzurę w tzw. beach waves, czyli roztrzepane fale, co dodało fryzurze jeszcze więcej uroku.

 
Ale fryz
Pięknie wyglądasz
Wow
Wyglądasz rewelacyjnie! Piękny kolor włosów

- pisali zauroczeni fani. A wy, zdecydowalibyście się na takie cięcie?

Ewa Chodakowska o swoim biuście. 'Nie będę pokutować za niego do końca życia'Dlaczego Ewa Chodakowska otwarcie powiedziała, że nie chce mieć dzieci? "Mam dość"

Więcej o: