Basia Kurdej-Szatan w zupełnie nowej fryzurze. Fani są zachwyceni: "Jak w czasach disco!"

Barbara Kurdej-Szatan postawiła na metamorfozę. Jej nowa fryzura wygląda jak wyciągnięta prosto z szalonej zabawy disco. Fani są zachwyceni nowym lookiem aktorki, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. O jakiej zmianie mowa?

Barbara Kurdej-Szatan postawiła na małe-wielkie zmiany. Proste, długie blond włosy, w których wiedzieliśmy ją przez lata, stały się największym atrybutem i ciężko byłoby nam wyobrazić sobie inne wydanie.. Aktorka znana z reklamy znanej sieci komórkowej oraz roli Asi w serialu „M jak Miłość" postanowiła jednak nieco poeksperymentować ze swoją fryzurą. Mówi się, że zmiany zaczynają się w głowie, ale naszym zdaniem kobiece zmiany zaczynają się na głowie! Jak prezentuje się zupełnie nowe wydanie celebrytki? Fani są zachwyceni.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Barbara Kurdej-Szatan w nowej fryzurze. Aktorka postawiła na artystyczny nieład

Artystyczne dusze często zmieniają w swoim wyglądzie to i owo. Dzięki temu nie wpadają w ramy nudy, a ich życie jest pełne świeżości i nowości. Mimo to look wielu znanych gwiazd otarł się o granice kultowości, a fryzury stały się ich znakiem rozpoznawczym. Jedną z tych dusz bez wątpienia będzie Basia, która od lat kojarzy się nam z pięknymi, długimi blond włosami i ciężko byłoby się przyzwyczaić do czegoś innego. Mimo to aktorka postanowiła nieco poeksperymentować ze swoim wyglądem. Proste kosmyki zamieniła na wavy hair, czyli delikatnie falowane pasma, wyglądające tak, jakby ułożenie towarzyszyło od przebudzenia.

 

Delikatnie pofalowane włosy sprawiły, że aktorka nabrała dziewczęcego wdzięku i wakacyjnej beztroski. Wygląda świeżo, zadziornie a jednoczenie niezwykle niewinnie i uroczo. Dosłownie młodsza o dziesięć lat. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani są zachwyceni nowym lookiem aktorki:

Mega włosy czym robione loczki ?
Jak tobie ładnie w kręconych włosach!
Pięknie w tych loczkach 
Zjawiskowa
Jak w czasach disco!

Basia Kurdej-Szatan w wavy hair, czyli najmodniejszej fryzurze na lato 2021. Na czym polega?

Wavy hair to nic innego jak delikatnie skręcone kosmyki, balansujące pomiędzy mocnym skrętem a falowaniem. Blond włosy Basi zostały ustrukturyzowane poprzez delikatny przedziałek na boku. Od kilku sezonów zaczesywanie pasm na jedną stronę i odbicie ich od nasady stało się synonimem beztroskiej nonszalancji. Dzięki temu prezentujemy się nowocześnie i glamour. Efekt wavy hair możemy uzyskać za pomocą prostownicy lub lokówki, choć na TikToku i Instagramie pojawia się mnóstwo pomysłów na to, jak poradzić sobie bez potrzeby użycia tego typu sprzętów. Coraz więcej z nas uczy się na przykład zakręcania włosów na opaskę czy pasek od szlafroka. Czasami stosuje się także tak zwany brushing, dzięki któremu włosy mają być mocno odbite od nasady.

Nasza rada: Aby utrwalić efekt wavy hair, po skończonej stylizacji użyj nawiewu z zimnym powietrzem, a następnie spryskaj włosy lakierem. Na koniec wykorzystaj dostępne w drogeriach produkty nabłyszczające, aby pasma lśniły i prezentowały się jeszcze piękniej.

Więcej o: