Nicole Kidman pokazała się w nowej fryzurze. Jak teraz wygląda? "Aż się przestraszyłam"

Nicole Kidman podzialiła się na Instagramie zdjęciem z planu, na którym zapozowała w nowej fryzurze. Metamorfoza aktorki jednak nie wszystkim przypadła do gustu, a w komentarzach pojawiły się skrajne opinie. - Mam nadzieję, że to peruka - czytamy.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Nicole Kidman to jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorek na świecie. Popularność przyniosły jej role w takich produkcjach, jak "Za wszelką cenę", "Oczy szeroko zamknięte", "Moulin Rouge!" czy "Godziny". Na swoim koncie ma również wiele nagród, w tym Oscara, trzy Złote Globy czy Emmy. Ku uciesze fanów na całym świecie, aktorka prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 7,6 mln osób i regularnie dzieli się tam wybranymi momentami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Nicole Kidman pokazała się w nowej fryzurze. Jak teraz wygląda? Metamorfoza podzieliła fanów

Ostatnio, Nicole Kidman opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z planu filmowego, na którym pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Na fotografii widać aktorkę ubraną w szary, moherowy sweter z długim rękawem, która pozuje na tle wyłaniającej się zza chmur tęczy. Choć podpis "na planie", który Nicole Kidman zamieściła pod postem może sugerować, że nowa fryzura to jedynie charakteryzacja stworzona na potrzeby filmu, to pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów.

 

Zdania na temat włosów, w których zapozowała Nicole Kidman są jednak bardzo podzielone:

Co się dzieje z twoimi włosami? Aż się przestraszyłam!
Po prostu oszałamiająca
Pozwoliłaś im obciąć swoje bajeczne włosy? Mam nadzieję, że to peruka, choć nadal jesteś piękna 
Włosy ci pasują, Nic! Nie będę kłamać
Tak, to tylko kolejna peruka
Jesteś piękna
Uwielbiam twoją nową fryzurę!

- czytamy w komentarzach pod fotografią. 

Więcej o: