Joanna Liszowska zaskoczyła kolejną metamorfozą. Po jej blond lokach nie ma już śladu. "Nasza polska Jennifer Lopez"

Joanna Liszowska pochwaliła się fotografiami z wakacji, na których możemy zobaczyć efekty jej zaskakującej metamorfozy. Aktorka zdecydowała się zmienić kolor włosów. - Nasza polska Jennifer Lopez - pisali zachwyceni fani.

Joanna Liszowska rzadko decyduje się na eksperymenty z wizerunkiem. Aktorka przez lata wierna była swojej charakterystycznej fryzurze - burzy loków w odcieniu jasnego blondu, które stały się wręcz jej symbolem rozpoznawczym. Ostatnio jednak gwiazda zdecydowała się na radykalną metamorfozę, zmieniając kolor włosów.

Zobacz wideo

Joanna Liszowska jakiś czas temu opublikowała w sieci seflie, na którym po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć efekty metamorfozy - jej lekko wilgotne włosy miały wyraźnie ciemniejszy odcień. Teraz aktorka zdecydowała się pochwalić efektem metamorfozy za pomocą serii zdjęć z wakacji, na których możemy zobaczyć jej fryzurę w całej okazałości.

 

Liszowska zdecydowała się na zaskakujący kolor, drastycznie przyciemniając blond włosy. Niegdyś jasne pasma mają teraz odcień głębokiego, ciemnego brązu. Charakterystyczny dla aktorki blond pozostał jedynie na samych końcach jej włosów.

Zaskakująca metamorfoza zachwyciła fanów aktorki, którzy zgodnie porównali ją do Jennifer Lopez.

Robert Makłowicz - synowie Robert Makłowicz pokazał synów. Podobni do taty? "Wow, ale ciacha"

Wygląda Pani obłędnie w tych włosach
Na drugim zdjęciu myślałam, że to J.Lo
Nasza polska Jennifer Lopez
Jak J.LO

- pisali zauroczeni fani. Zgadzacie się z nimi?

Paulina Sykut-Jeżyna na starych zdjęciach Paulina Sykut-Jeżyna w niesamowitej spódnicy z Zary! Ile kosztuje to cudeńko?

Więcej o: