Małgorzata Rozenek-Majdan w hitowej fryzurze na lato. To odmładzające upięcie zrobisz w 30 sekund

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie najczęściej publikowała zdjęcia w rozpuszczonych włosach. Teraz jednak na instagramowej relacji pokazała się we fryzurze, która w tym sezonie jest prawdziwym hitem wśród kobiet. Ten kok optycznie odmładza, jest ekspresowy w wykonaniu i bardzo wygodny.
Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę

Zastanawiasz się, jaka fryzura jest w tym sezonie jednym z większych hitów wśród kobiet o półdługich i długich włosach? Z całą pewnością możemy stwierdzić, że jest to kok lift bun. Nic jednak dziwnego, gdyż włosy związane w ten sposób sprawiają, że rysy są bardziej wyeksponowane, a twarz wygląda promienniej. Fryzura ta świetnie sprawdza się w upalne dni, nie wymaga większych umiejętności fryzjerskich i można ją zrobić dosłownie w minutę. Co więcej, w zależności od sposobu upięcia, sprawdza się zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji.

Małgorzata Rozenek-Majdan w hitowej fryzurze na lato. To odmładzające upięcie zrobisz w 30 sekund

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,4 mln osób. Gwiazda na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia i jest ogromną inspiracją dla wielu śledzących ją fanek, które regularnie dopytują o elementy stylizacji czy fryzury, które nosi. Ostatnio, Małgorzata Rozenek pokazała się na instagramowej relacji we fryzurze, która ostatnio robi furorę wśród kobiet w każdym wieku. Mowa oczywiście o koku lift bun. Tym razem gwiazda zdecydowała się na domową wersję typu "messy", która świetnie sprawdzi się na co dzień, zwłaszcza podczas upałów. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w hitowej fryzurze na lato. To odmładzające upięcie zrobisz w 30 sekundMałgorzata Rozenek-Majdan w hitowej fryzurze na lato. To odmładzające upięcie zrobisz w 30 sekund https://www.instagram.com/m_rozenek/ screen

Jak zrobić modnego koka w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan? Wersja na co dzień zajmie nie więcej niż 30 sekund

Lift bun to zdecydowanie jedna z najprostszych i najwygodniejszych fryzur na co dzień. Ponadto zrobienie tego koka jest banalnie proste, a jedynym warunkiem jego wykonanie jest długość włosów, które muszą sięgać przynajmniej do ramion, ponieważ w przypadku krótszych może być problem z zebraniem ich w wysoki kucyk. Do wykonania fryzury inspirowanej Małgorzatą Rozenek-Majdan potrzebujesz:

  1. szczotkę,
  2. gumkę do włosów.

Robienie koka rozpocznij od dokładnego rozczesania włosów. Następnie pochyl głowę w dół i zbierz kosmyki na czubku głowy, zwiń włosy w niedbały kok i zwiąż gumką. 

Więcej o: