Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów. Optycznie zagęszczają, a także skutecznie odmładzają

Jakie fryzury najlepiej sprawdzą się dla cienkich i rzadkich włosów? Nie da się ukryć, że nie każda kobieta obdarowana została przez matkę naturę grubymi oraz gęstymi kosmykami. Włosy można jednak optyczne zagęścić odpowiednią fryzurą. Oto kilka modnych propozycji, w których będziesz wyglądać i czuć się jak milion dolarów.
Zobacz wideo Szybki sposób na efektowną, ale prostą fryzurę. Zrobisz ją w mgnieniu oka

Odpowiednio dobraną fryzurą można nie tylko skutecznie odmienić swój wizerunek czy odjąć optycznie nawet kilka lat, lecz także dodać objętości oraz wizualnie zagęścić cienkie i rzadkie włosy. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie fryzury dla cienkich i rzadkich włosów są modne w 2021 roku i sprawdzą się u większości typów urody, sprawdź propozycje cięć, które dla ciebie przygotowałyśmy.

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021 - pixie cut

Pixie cut to propozycja dla kobiet, które uwielbiają bawić się swoją fryzurą, ceniąc sobie również prostotę jej układania. Cięcie pixie cut charakteryzuje się wycieniowaniem włosów w charakterystyczny sposób, dzięki któremu włosy praktycznie same układają się po każdym myciu. Co więcej, długość kosmyków można dopasować do indywidualnych preferencji oraz typu urody każdej kobiety. 

 

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021 - klasyczny bob

Bob to to jedna z najbardziej ponadczasowych i uniwersalnych fryzur, która mimo upływu lat nie wychodzi z mody. To cięcie, które sięga linii żuchwy sprawdzi się u kobiet w niemal każdym wieku. Co więcej, tego typu fryzura świetnie nadaje się do optycznego zagęszczenie włosów, więc posiadaczki cienkich kosmyków będą czuć się w niej doskonale.

 

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021 - long bob

Long bob to odmiana wcześniej wspomnianego, klasycznego boba, jednak w nieco dłuższej wersji. W tym cięciu włosy sięgają mniej więcej do linii ramion lub obojczyków. Long bob jest nie tylko modny, lecz także działa odmładzająco, wyszczupla optycznie twarz i zagęszcza wizualnie włosy. Właśnie dlatego to cięcie zalecane jest posiadaczkom cienkich kosmyków. Dodatkowym trikiem na objętość przy tej długości są delikatne fale.

 
Więcej o: