Katarzyna Skrzynecka postawiła na ostre cięcie! Fani: "a ty nadal młodniejesz"

Katarzyna Skrzynecka przeszła wielką metamorfozę. Tak odważnej decyzji nikt się nie spodziewał. Co powiecie na nową fryzurę aktorki? Ostre cięcie zachwyciło wszystkich fanów. Gwiazda wygląda dużo młodziej!

Katarzyna Skrzynecka to królowa metamorfozy. Co rusz zaskakuje nas nowym wizerunkiem, a każdy jeden wydaje się być piękniejszy od poprzedniego. Zwykle wynikają one z ról, w które aktorka wciela się podczas licznych spektakli, ale tym razem zmiana wydaje się być jedną z tych "na dłużej". Czy jej długie blond włosy stały się już tylko legendą? Jednego jesteśmy pewni – gwiazda wygląda fenomenalnie, a grono fanów, które od lat śledzi jej karierę, nie może wyjść z zachwytu.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę. Na jakie cięcie postawiła gwiazda?

Choć długie blond włosy Kasi uważane są przez wielu już za atrybut, czasami zmiany niosą za sobą wiele korzyści. Na potrzeby nowej ramówki Polsatu, aktorka postanowiła przejść ogromną metamorfozę. Ostre cięcia bywają wielkim szokiem i nie zawsze spotykają się z aprobatą. Tym razem jednak wszyscy jesteśmy jednogłośni – ta zmiana była potrzebna. Niezwykle świeży look, odbijający letnie promienie słońca, sprawił, że gwiazda spuściła z siebie przynajmniej 10 lat. Ten odmładzający efekt zapewniła jej przede wszystkim klasyczna fryzura na boba. Jak dobrze wiemy, krótko przycięte kosmyki już od wielu lat królują wśród najpopularniejszych we wszystkich salonach fryzjerskich. Przez ten czas powstało wiele wariacji na ich temat, a każda nowa wydaje się być piękniejsza od poprzedniej. Kasia postawiła jednak na czystą klasykę.

Udany WYCZES na planie spotu Jesiennej Ramówki POLSATU (...) cięcie, prostowanie, chłodne kolory – czytamy w opisie pod zdjęciem
 

Dużym plusem metamorfozy jest także prosta grzywka, która dodaje charakteru i lekkości całej fryzurze. Co więcej, w tym roku grzywki wydają się być must have, jeśli chodzi o przeprowadzanie w swoim wyglądzie wielkich zmian. W tym wypadku ważna jest także koloryzacja. Choć aktorka pozostała przy swoim ukochanym blondzie, postanowiła wprowadzić do niego chłodne tony. Dzięki temu jej twarz wygląda o wiele młodziej, a ciemne oczy stają się bardziej uwydatnione. Efekt kontrastu działa!

Katarzyna Skrzynecka postawiła na mocne cięcie. Co na to fani?

Zmiana w wyglądzie zawsze wiąże się z dużym ryzykiem. I chodzi tu nie tylko o ryzyko wizerunkowe, ale także wystawienie swoich wyborów na scenę opinii publicznej. W tym wypadku jednak o jakiejkolwiek kontrowersji nie ma nawet mowy. Wszyscy fani jednym głosem pochwalili decyzję Kasi. W komentarzach wylała się fala komplementów:

Jaka piękna ta fryzura i bardzo twarzowa
Pięknie pani wygląda w tej fryzurce
Kasia a ty nadal młodniejesz
Pięknie pani Kasiu, zawsze mowie ze Grzywka jest bardzo dziewczęca
Więcej o: