Fryzury po 50-tce cienkie włosy. Zagęszczą kosmyki i wizualnie cię odmłodzą. Prawdziwe hity!

Szukasz idealnej fryzury po 50-tce, która odmłodzi i zagęści cienkie włosy? Aby ułatwić ci poszukiwania, przedstawiamy kilka modnych propozycji, które z pewnością sprostają twoim oczekiwaniom. Oto fryzury, które podkreślają urodę, zagęszczą włosy i wizualnie odejmą nawet kilka lat.
Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Fryzury po 50 cienkie włosy - klasyczne pixie cut

Pixie cut to propozycja dla fanek krótszych włosów, które uwielbiają bawić się swoją fryzurą. Cięcie pixie cut charakteryzuje się bowiem mocnym wycieniowaniem włosów, które z tyłu i po bokach są krótsze, natomiast na górze i z przodu nieco dłuższe. Co ciekawe, długość kosmyków można indywidualnie dopasować do upodobań czy typu urody każdej kobiety. Tak obcięte włosy są bardzo łatwe w stylizacji i niemal same się układają. Można nosić na różne sposoby: gładko zaczesane, delikatnie pokręcone lub falowane, a także w artystycznym nieładzie. 

Fryzury po 50 cienkie włosy - modny blunt chop

Choć cięcie typu blunt chop jest klasyczną i ponadczasową fryzurą, to niewątpliwie jest to również jeden z najgorętszych fryzjerskich trendów 2021 roku. Jest to nowoczesna odmiana klasycznego boba, która charakteryzuje się ostrym cięciem przypominające te wykonane za pomocą brzytwy. Tę fryzurę z pewnością pokochają posiadaczki cienkich włosów, ponieważ optycznie zwiększa ich objętość. Co więcej, tego typu fryzura potrafi również wizualnie odjąć kilka lat.

Fryzury po 50 cienkie włosy - stylowy angled bob

Angled bob podobnie jak poprzednie fryzura, również jest odmianą tradycyjnego boba. Czym się zatem różni? Otóż angled bob to cięcie, w którym włosy sięgają nieco poniżej linii brody. Po drugie, we fryzurze angled bob włosy nie są równo obcięte - z przodu są bowiem nieco dłuższe, z tyłu natomiast nieco krótsze. To modna fryzura, która dobrze się sprawdzi u dojrzałych kobiet oraz posiadaczek cienkich kosmyków, gdyż wizualnie odmładza i optyczne zagęszcza włosy nadając im objętości.

Więcej o: