Katarzyna Figura ma nową fryzurę. Postawiła na ostre cięcie. Jak teraz wygląda?

Katarzyna Figura po raz kolejny zaskoczyła metamorfozą swoich włosów. Choć na swoim instagramowym profilu aktorka jeszcze nie podzieliła się efektem pracy fryzjera, to w sieci już pojawiły się fotografie, na których zmiana jest doskonale widoczna. Jak teraz wygląda Katarzyna Figura?

Katarzyna Figura jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która nie tylko w latach latach 80. i 90. uchodziła za ideał kobiecości, lecz także dziś jest prawdziwą ikoną oraz inspiracją dla wielu kobiet. Popularność oraz sympatię widzów zdobyła rolami w takich kulowych produkcjach, jak "Kingsajz", "Szczęśliwego Nowego Jorku", "Kiler" czy "Kiler-ów 2-óch". Ku uciesze fanów, Katarzyna Figura prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie od czasu do czasu dzieli się zdjęciami oraz nagraniami z wybranych momentów swojego życia zawodowego, a także prywatnego. 

Katarzyna Figura ma nową fryzurę. Postawiła na ostre cięcie. Jak teraz wygląda?

Katarzyna Figura jest jedną z tych polskich gwiazd, które lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem w postaci zmiany fryzury. Aktorka raz nosi dłuższe włosy, innym razem decyduje się ostre cięcie, czasem nosi proste pasma, a czasem kręcone. Nie zmienia jedynie koloru i od lat wierna jest jasnemu blondowi. - Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!) - napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Zobacz wideo Katarzyna Figura o roli w "Dziewczynach z Dubaju"

Na najnowszych zdjęciach, które pojawiły się ostatnio w sieci widać, Katarzyna Figura po jakimś czasie noszenia dłuższych włosów ponownie zdecydowała się na metamorfozę i znacznie skróciła swoje kosmyki. Choć na swoim profilu na Instagramie aktorka jeszcze nie podzieliła się zdjęciem w nowej fryzurze, to w sieci już można znaleźć takie fotografie. Co myślicie o nowych włosach Katarzyny Figury? My uwielbiamy ją w każdej długości!

 
Więcej o: