Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021. Te cięcia to prawdziwe odmładzające hity

Szukasz fryzur dla cienkich i rzadkich włosów? Oto kilka modnych propozycji, które optycznie zagęszczą włosy i dodadzą im pożądanej objętości, a przy tym wizualnie cię odmłodzą. Te cięcia to prawdziwe hity, w których będziesz wyglądać jak milion dolarów.

Cienkie i rzadkie włosy są zmora niejednej kobiety. Dobrze dobrana fryzura potrafi jednak dodać im objętości i optycznie zagęścić włosy, zupełnie odmieniając w ten sposób nasz wizerunek. Oto najmodniejsze cięcia tego sezonu, które doskonale sprawdzą się u posiadaczek przerzedzonych włosów.

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021 - shaggy hair

Kultowa fryzura z lat 70. na nowo powróciła do łask, stając się najmodniejszym cięciem tego sezonu. Jest to doskonała propozycja dla posiadaczek cienkich i rzadkich włosów -charakterystyczne dla shaggy hair mocne cieniowanie na całej długości włosów doda im objętości, pozwalając tym samym uniknąć radykalnego skrócenia długich pasm. Cięcie podkreśla też rysy twarzy, optycznie ją wysmuklając i odejmując lat. Ponadto fryzura jest niezwykle łatwa w stylizacji - wystarczy roztrzepać włosy palcami i voila, gotowe!

 

koszulaNajładniejsze koszule dla kobiet plus size. Wybieramy modne propozycje ze sklepów

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021 - pixie cut

Nic tak nie sprawdza się przy cienkich i rzadkich włosach, jak krótkie fryzury. W tym sezonie najmodniejszym krótkim cięciem jest pixie cut. To nowoczesne cięcie charakteryzuje się mocnym cieniowaniem na całej długości włosów, które z tyłu i po bokach są krótsze, a z przodu nieco dłuższe.

Fryzura podnosi włosy u nasady, dodając im tym samym objętości i trójwymiarowości. Jest też bardzo łatwa w stylizacji i sprawdzi się na każdym typie włosów - prostych, kręconych czy lekko falowanych.

 

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021 - asymetryczny bob

Klasyczny asymetryczny bob to propozycja, która nigdy nie wychodzi z mody, a przy tym doskonale sprawdza się przy cienkich i rzadkich włosach. Cięcie do brody, z nierównymi bokami i krótszym tyłem optycznie zagęści włosy, a przy tym odejmie nam lat. To bardzo elegancka i kobieca fryzura, która jest też bardzo łatwa w układaniu - można wygładzić ją za pomocą prostownicy lub ułożyć na okrągłej szczotce.

 

Karolina Szostak znów jest na diecie. Pokazała przykładowy posiłek. Liczba kalorii? Zaskakująco mała (zdjęcie ilustracyjne)Karolina Szostak znów jest na diecie. Liczba kalorii? Zaskakująco mała

Więcej o: