Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze tego sezonu. To hit, który odmładza

Małgorzata Rozenek-Majdan była ostatnio gościem na ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Gwiazda zachwyciła nie tylko swoją stylizacją, lecz także fryzurą. Dzięki odpowiednio ułożonym włosom można było zauważyć, że Małgorzata Rozenek zdecydowała się na jedną z najmodniejszych koloryzacji w tym sezonie. To odmładzający hit, który nosi m.in. Jennifer Aniston.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek ma dość kampera? "Straciłam dużo zdrowia"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją w zarówno w kwestach stylizacji, jak i makijażu czy fryzur. Pod publikowanymi przez gwiazdę zdjęciami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy garderoby, które ma na sobie, a także szczegóły dotyczące jej włosów.

Marta Manowska Marta Manowska przeszła metamorfozę! Ćwiczyła przez 90 dni. Efekt robi wrażenie

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze tego sezonu. To hit, który odmładza. Na podobną koloryzację zdecydowała się m.in. Jennifer Aniston 

Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem byli gośćmi na ślubie Joanny Opozdy oraz Antka Królikowskiego. Małgosia jak zwykle zachwyciła szykowną i dopracowaną do perfekcji stylizacją. Na uwagę zasługują również włosy gwiazdy, które zostały idealnie ułożone na okrągłą szczotkę z przedziałkiem na środku, dzięki czemu można było dostrzec modną koloryzację jej włosów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Joanna Koroniewska upomina męża na Instagramie "Cudze chwalisz..."

Otóż Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na modny front blond, czyli subtelną i naturalnie wyglądającą koloryzację włosów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych kobiet, które boją się odważnych i radykalnych zmian, a także tych, które wizualnie chcą rozświetlić twarz i podkreślić urodę. Koloryzacja front blond polega bowiem na delikatnym muśnięciu pasemek tuż przy twarzy jaśniejszym odcieniem blondu. Na tego typu fryzurę zdecydowała się w tym roku również Jennifer Aniston. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze tego sezonuMałgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze tego sezonu https://www.instagram.com/m_rozenek/ screen

Więcej o: